Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Junior Audiotour Kamp Vught

Ontdek de geschiedenis van Kamp Vught op een bijzondere manier via de Audiotour Junior!

De gebeurtenissen die in Kamp Vught hebben plaatsgevonden, liggen steeds verder achter ons. Maar de verhalen van de mensen die er gevangen zaten, zijn nog steeds relevant.

In de expositie ‘Kamp Vught: zeven seizoenen en 32.000 verhalen’ doorloop je aan de hand van veel persoonlijke verhalen en voorwerpen de geschiedenis van Kamp Vught. Verhalen over mensen met wel 35 verschillende nationaliteiten, die de Tweede Wereldoorlog elk op hun eigen manier hebben beleefd.

‘Achter prikkeldraad’ – speciale audiotour voor kinderen van 10 – 12 jaar
Bezoekers kunnen gratis gebruik maken van een audiotour, die vorig jaar is aangevuld met een speciale audiotour junior voor jongeren van 10 – 12 jaar. De audiotour ‘Achter prikkeldraad’ belicht de geschiedenis van Kamp Vught vanuit het perspectief van kinderen tijdens de Tweede Wereldoorlog. Bij deze audiotour junior hoort een ‘fotoalbum’ met vragen en opdrachten.

Een bezoek aan Nationaal Monument Kamp Vught is een ervaring die je niet gauw zult vergeten. Je wordt geraakt, geïnspireerd en aan het denken gezet. Want de verhalen, die blijven.

Voor de actuele openingstijden en het reserveren van tickets, klik op de roze button!

Dagelijks geopend

Nationaal Monument Kamp Vught

Lunettenlaan 600

5263 NT Vught

Mail direct

Mail direct naar Nationaal Monument Kamp Vught

"*" geeft vereiste velden aan

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Toestemming*
I want to receive the newsletter
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier
Telefoonnummer
Toon op kaart

Lees verder onder deze advertentie

Meer inspiratie

Mees Kees (7+) – De Husselrace

Te gek uitje voor het hele gezin!

Boeremèrt van alle tijden

Kom op 2e Paasdag naar de Boeremèrt in Liempde en beleef een unieke mix van traditie en het heden!

Captain Fantastic (8+)

Lach, leef mee en ontdek dat ook een stuntelende held een echte superheld kan zijn!
Reserveer

Paaseieren zoeken!

De paashaas heeft héél véél paaseieren verstopt in de binnenstad van Den Bosch. Zoek je mee?

Uitgelicht

12x GRATIS inspiratie en uittips voor Pasen

48 uur op De Utrechtse Heuvelrug met kinderen: zo haal je alles eruit

Blogs & inspiratie

Alle blogs

De leukste paasuitjes met kinderen in Den Bosch en omgeving 2026

Het is alweer bijna Pasen! Naast paaseieren zoeken, lekker brunchen en op visite gaan bij familie is er nog veel meer leuks te doen tijdens de paasdagen. We hebben de leukste paas-uitjes voor je op een rijtje gezet!

3x paastak knutselen met kinderen

Wat vliegt de tijd! Je zou het bijna vergeten, maar binnenkort is het alweer Pasen. Om een beetje het paasgevoel te krijgen hebben we drie vrolijke Paastak varianten bedacht. Net even anders en leuk om samen met de kinderen te maken.

4 heerlijke recepten voor Pasen!

Het is bijna Pasen en dat betekent natuurlijk genieten van een heerlijk zelf gemaakt paasontbijt of een gezellige Paasbrunch. Samen aan tafel met de héle familie en de tijd nemen voor al dat lekkers. Zoek je nog een leuk receptje dat je kan maken voor het het Paasontbijt of kan je nog wel wat inspiratie gebruiken voor de Paasbrunch?

Paasbrunch met kinderen in Den Bosch en omgeving: dit zijn de leukste plekken!

Gezellig met het hele gezin of zelfs met de hele familie, brunchen buiten de deur! Je hoeft zelf helemaal niks te doen. Alleen maar genieten van elkaar en een heerlijk brunch of lunch. Wij zetten de leukste paasbrunchadresjes voor je op een rij. Met bezoek van de paashaas of andere leuke kinderactiviteiten:

 Altijd op de hoogte van de leukste uitjes? Schrijf je gratis in voor onze nieuwsbrief & mis niks meer!

Aanmelden nieuwsbrief