
Pluck Tulpen van het veld!
Bij Pluck van het Veld in Cromvoirt kunnen de kids zelf wekelijks hun eigen groenten en fruit komen oogst
Pluk je eigen tulpen bij Pluck van het Veld!
Bij Pluck van het Veld in Cromvoirt kun je samen met je kinderen wekelijks je eigen groenten en fruit oogsten. Maar wist je dat je er ook prachtige biologische tulpen kunt plukken? Een heerlijke voorjaarsactiviteit voor het hele gezin!
Tulpentijd!
De velden staan momenteel volop in bloei en de tulpen zijn klaar om geplukt te worden. Voor maar €12,50 krijg je 15 biologische tulpen, mooi voor je ingepakt. Betalen kan contant of via een QR-code.
Na een korte uitleg van de vriendelijke dames van Pluck kun je zelf aan de slag. Superleuk voor kinderen én volwassenen!
Plukdagen 2025
Week 14
Vrijdag 4 april: 10:00 – 16:00
Zaterdag 5 april: 10:00 – 12:00
Zondag 6 april: 11:00 – 13:00
Week 15
Maandag 7 april: 10:00 – 16:00
Woensdag 9 april: 10:00 – 16:00
Vrijdag 11 april: 10:00 – 16:00
Zaterdag 12 april: 10:00 – 13:00
Week 16
Maandag 14 april: 10:00 – 16:00
Woensdag 16 april: 10:00 – 16:00
Donderdag 17 april: 18:00 – 20:30
Vrijdag 18 april: 10:00 – 16:00
Zaterdag 19 april: 10:00 – 13:00
Let op: plukken is mogelijk zolang de voorraad strekt en afhankelijk van het weer en de drukte. Reserveren is niet nodig en iedereen is welkom!
Meer dan tulpen
Pluck van het Veld is een ecologische pluktuin waar je vanaf mei tot december met een Pluck-abonnement wekelijks groenten, kruiden en kleinfruit kunt oogsten. Kinderen leren zo spelenderwijs waar hun eten vandaan komt – van radijsjes tot aardbeien!
Ook bloemenliefhebbers kunnen hier hun hart ophalen. Van juli t/m oktober kun je op vaste dagen je eigen veldboeket plukken in de bloemenpluktuin.
Een leuk, leerzaam én duurzaam uitje voor het hele gezin!
Klik op de roze button voor meer info of check de website voor de actuele plukdagen.
Data:
Helaas, dit evenement is voorbij. Bekijk onze uitagenda voor leuke uitjes in de toekomst.
Meer inspiratie
Blogs & inspiratie
Alle blogs
Zelfgemaakte kadootjes voor vaderdag!
Zondag 17 juni is het Vaderdag! Wij hebben een paar leuke ideetjes voor je op een rijtje gezet!
ONTDEK 13 PARELTJES IN DE MAASHORST!
Zijn jullie al bekend met De Maashorst, hét oergebied van Brabant? In dit natuurgebied kun je samen met de kinderen urenlang heerlijk klimmen, klauteren en ravotten. Het is een veelzijdige natuurparel die je op verschillende manieren kunt ontdekken. Ook zijn er tal van toffe hotspots voor een lekker hapje en drankje. Ook nieuwsgierig geworden? Ontdek hier onze tips voor 13 pareltjes in De Maashorst.
16x natuurspeeltuin in en om Den Bosch
Lekker chillen op een bankje terwijl je kind aan het klimmen en klauteren is in de natuur. Dat behoort voor beide tot een van de geluksmomentjes. Maar waar zitten die buitenspeeltuinen nu eigenlijk allemaal verstopt? Wij gingen voor jullie opzoek en vonden in de omgeving van Den Bosch, Oss, Veghel en Zaltbommel 16 natuurspeeltuinen!
