Buurttuin Bietje bij Bietje
Alle buurtbewoners uit de Muntel/Vliert, jong en oud, zijn welkom in de buurttuin!
Kom elkaar ontmoeten, van elkaar leren en ervaren hoe voedsel groeit in de natuur. Buurtbewoners zijn samen verantwoordelijk omdat het eigen voelt. De eerste plantdag was op 16 mei 2015.
Er zijn verschillende groepen actief, zoals de Bloemengroep, Kruidengroep en Workshop groep. Eventueel aansluiten kan in overleg. Kijk hiervoor op de website via de roze button!
Lijstjes voor Den Bosch
Meer inspiratie
De IJzeren Man Vught | Zwemmen, spelen en genieten met kinderen
Op zoek naar een compleet dagje uit met kinderen in Noord-Brabant?
NIEUW: Stap in de wereld van VR Den Bosch
Beleef virtual reality zó echt, dat je vergeet waar je bent!
Avonturenpark De Bergen | Dagje uit met kinderen in Noord-Brabant
Avonturenpark De Bergen in Wanroij is een plek waar gezinnen de hele dag kunnen spelen en zwemmenBlogs & inspiratie
Alle blogs
16x natuurspeeltuin in en om Den Bosch
Lekker chillen op een bankje terwijl je kind aan het klimmen en klauteren is in de natuur. Dat behoort voor beide tot een van de geluksmomentjes. Maar waar zitten die buitenspeeltuinen nu eigenlijk allemaal verstopt? Wij gingen voor jullie opzoek en vonden in de omgeving van Den Bosch, Oss, Veghel en Zaltbommel 16 natuurspeeltuinen!
26x zomeruitjes met kids door heel Nederland
Van paleizen en musea tot waterpret, theater en avontuurlijke doe-uitjes: ontdek 26 favoriete zomeruitjes voor gezinnen door heel Nederland.
9x lekker zwemmen in natuurzwembaden regio Den Bosch
Het zonnetje schijnt heerlijk! Vul je picknickmand en hup, op naar een leuke waterplas met strandje. Waar je lekker kunt spelen en zwemmen met het hele gezin. In het water, op het strand, in de speeltuin of in het gras! Tijd om lekker aftekoelen in het zwemwater.