
Buurttuin Bietje bij Bietje
Alle buurtbewoners uit de Muntel/Vliert, jong en oud, zijn welkom in de buurttuin!
Kom elkaar ontmoeten, van elkaar leren en ervaren hoe voedsel groeit in de natuur. Buurtbewoners zijn samen verantwoordelijk omdat het eigen voelt. De eerste plantdag was op 16 mei 2015.
Er zijn verschillende groepen actief, zoals de Bloemengroep, Kruidengroep en Workshop groep. Eventueel aansluiten kan in overleg. Kijk hiervoor op de website via de roze button!
Meer inspiratie


Kleuterbios: Sinterklaasfilms
Een onvergetelijke bioscoopervaring bij Kinepolis Den Bosch voor de allerjongste filmhelden!
BOUNCE VALLEY
In dit gigantische Airpark in Hedel kun je springen, klimmen, glijden en nog veel meer!
Bossche Bollen belevenis
Een tof uitje voor het hele gezin, vol interactie en humor in het meest opgeklopte mini-museum ter wereldBlogs & inspiratie
Alle blogs
18x Heerlijke herfstwandeling in en om Den Bosch
Lekker wandelen altijd een goed idee! Wist je dat Den Bosch en omgeving héél veel mooie plekken heeft waar de kids uren rond kunnen struinen in de natuur? Wij verzamelden maar liefst 18 fijne plekken voor een mooie en leuke boswandeling met kinderen in de winter!
14x herfstknutselen met eikeltjes en kastanjes
Verzamelen maar! In de herfst liggen de Nederlandse bossen vol met de mooiste herfstschatten. Eikeltjes, kastanjes, beukennootjes en knisperende bladeren. Mooi om thuis neer te leggen én leuk om mee te knutselen.
Heerlijke herfstuitjes door heel Nederland
Wij hebben weer de leukste ideeën voor de herfstvakantie voor je verzameld. Voor binnen én buiten. Lekker actief of fijn ontspannen. Door heel Nederland. We zijn benieuwd wat jullie favorieten zijn!