Docus de Das Lampionoptocht
Loop mee met de sfeervolle lampionoptocht in Schaijk!
Op zaterdag 19 december 2026 is het weer tijd voor de Docus de Das Lampionoptocht. Vanaf 17.45 uur zijn lampionnen verkrijgbaar bij De Barn van De Boshut aan de Udensedreef in Schaijk. Er is kerstmuziek door muziekvereniging Concordia Schaijk, sfeervolle verlichting en de schapen van Wim en Joke zijn er.
En natuurlijk een meet & greet met Docus en de kerstman.
Sfeervolle wandeltocht
Om 18.30 uur start de lampionoptocht. Speciaal hiervoor is het Docus de Das Avonturenpad versierd met honderden kaarsjes. Samen met Docus lopen de deelnemers over het verlichte pad van zo’n 1,5 kilometer. Na de tocht is er warme chocomel met een kerstkransje voor alle kinderen.
Deelname aan de lampionoptocht is gratis, maar met een vrijwillige bijdrage maak je Docus erg blij. Daarvoor staan collectebussen bij de lampionuitgifte. Het Docus de Das Avonturenpad is geschikt voor kinderwagens en rolstoelen, dus iedereen kan meedoen.
Lampion knutselen
Zaterdagmorgen 16 december kun je tussen 10.30 uur en 12.00 uur een lampion versieren bij de bibliotheken in Schaijk en Zeeland. Knutselmateriaal is in de bibliotheek aanwezig.
Klik op de roze button voor meer informatie.
TIP: Kijk voor nog meer leuke uitjes ook eens op onze eropuit-pagina!
Data:
- zaterdag 19 december 2026 Zet in mijn agenda
PS: klik op de roze button om te kijken of deze activiteit ook op andere data mogelijk is.
Meer inspiratie
Herfstvakantie in het Museumpark VONK
Kom je deze herfstvakantie tijdreizen?
Djumbala! 2+ Samen muziek maken
Neem je kleintje mee naar dit familieconcert voor iedereen vanaf 2 jaar in Willem Twee Toonzaal.
Op ontdekking bij het NMM
Ga deze vakantie op spannende lasergame-missie, test je camouflage-skills en speel erop los in de Xplore!Blogs & inspiratie
Alle blogs
19x superleuke herfstvakantie-uitjes door heel NL
Deze wil je niet missen! 19 extra leuke Kidsproof-tips voor de herfstvakantie. En een aantal voor daarna ;)
18x heerlijke herfstwandeling rond Den Bosch
Lekker naar buiten, dikke trui aan en gaan! In de herfst zijn de bossen en natuurgebieden rond Den Bosch, Vught, Rosmalen, Sint-Michielsgestel, Nuland, Kerkdriel en Oss op hun mooist. Blaadjes onder je schoenen, paddenstoelen langs het pad en onderweg genoeg takken, kastanjes en modder om kinderen bezig te houden.
14x herfstknutselen met eikeltjes en kastanjes
Verzamelen maar! In de herfst liggen de Nederlandse bossen vol met de mooiste herfstschatten. Eikeltjes, kastanjes, beukennootjes en knisperende bladeren. Mooi om thuis neer te leggen én leuk om mee te knutselen.