
Rosmalense Zandverstuiving
Lekker rollen door het zand en zoeken naar Dennenappels in de Rosmalense Zandverstuiving!
Super mooi natuurgebied vlakbij Rosmalen. Je kunt er heerlijk wandelen door de bossen, rollen in het stuifzandgebied en zoeken naar de mooiste dingen uit de natuur!
Ook kun je kunstwerken (Armando en Wiel van Rosmalen) van verschillende kunstenaars bezichtigen.
Praktisch
Ligging: Ten noorden van de A59
Toegankelijk: vanaf Deken van Roestellaan en de Oude Baan
Parkeren: Bij de begraafplaats of de carpoolplaats aan de Deken van Roestellaan
IVN/VNW 's Hertogenbosch
Zesde Buitenpepers 178
5231 GH 's-Hertogenbosch
Toon op kaart
Meer inspiratie


BOUNCE VALLEY
In dit gigantische Airpark in Hedel kun je springen, klimmen, glijden en nog veel meer!
The Chocolate Factory – extra lang open in de herfstvakantie!
Ontdek, proef en ontdek het geheim van de fabriek in Veghel!
Junior Audiotour Kamp Vught
Ontdek de geschiedenis van Kamp Vught op een bijzondere manier via de Audiotour Junior!Blogs & inspiratie
Alle blogs
16x natuurspeeltuin in en om Den Bosch
Lekker chillen op een bankje terwijl je kind aan het klimmen en klauteren is in de natuur. Dat behoort voor beide tot een van de geluksmomentjes. Maar waar zitten die buitenspeeltuinen nu eigenlijk allemaal verstopt? Wij gingen voor jullie opzoek en vonden in de omgeving van Den Bosch, Oss, Veghel en Zaltbommel 16 natuurspeeltuinen!

HERFSTVAKANTTIE | 18x leuke uitjes in de regio Den Bosch
De bladeren vallen van de bomen en het wordt weer kouder buiten; het is herfst! Gelukkig is er ook deze herfstvakantie weer van alles te beleven. Maak een heerlijke herfstwandeling, kijk je ogen uit in het museum of ga naar een leuke theatervoorstelling. Check onze favo tips hieronder! Fijne herfstvakantie! ~ Carlijn ~
Museumuitjes door heel Nederland
Klaar voor de herfstvakantie? Met deze museumtips en uitjes kun je eindeloos speuren en ontdekken. Ontdek de leukste musea door heel Nederland en maak van elke dag een avontuur, binnen én buiten!