Oertijdmuseum Boxtel!
Oude tijden herleven in de Oertijdmuseum in Boxtel!
Wat weet jij over de oertijd? Welke dieren leefden er in de Oertijd? Allemaal vragen die beantwoord worden in het grootste Oertijd- en Dinosaurusmuseum van Nederland. Beleef het verleden en wandel tussen de dinosaurussen. Graaf fossielen uit en kijk hoe ze in het laboratorium worden geprepareerd.
En hoe maak je van al die dinobotten een heel skelet? Dat, en nog veel meer, kan je zien in het Oertijdmuseum!
Een spannend en educatief dagje uit met het hele gezin. Ook leuk voor scholen en als kinderfeestje.
Wil jij dinosaurussen van dichtbij zien? Klik op de roze button!
Lijstjes voor Den Bosch
Meer inspiratie
Bounce Valley Den Bosch | Indoor springparadijs in Hedel
In dit gigantische Airpark in Hedel kun je springen, klimmen, glijden en nog veel meer!
The Madhouse Den Bosch | Uitje met kinderen in Den Bosch
Het allerleukste uitje vol spel, plezier en lekkers in Den Bosch!
Natuurspeeltuin Gestel
Lekker vies worden, spelen en ontdekken doe je Natuurspeeltuin Gestel in Sint Michielsgestel!Blogs & inspiratie
Alle blogs
Toffe spelletjes met water!
Tijdens de zomervakantie kan de temperatuur flink oplopen. Lekker spelen met water werkt altijd goed en er zijn heel veel mogelijkheden. Wij hebben zes leuke waterspelletjes voor je op een rijtje gezet! Supertof met een groepje vriendjes uit de buurt, maar ook met een paar kids kun je heel lekker "splashen!" En het leuke is dat je met minimale inspanning een groots resultaat krijgt. Daar houden we natuurlijk ook van met deze temperaturen!
9x lekker zwemmen in natuurzwembaden regio Den Bosch
Het zonnetje schijnt heerlijk! Vul je picknickmand en hup, op naar een leuke waterplas met strandje. Waar je lekker kunt spelen en zwemmen met het hele gezin. In het water, op het strand, in de speeltuin of in het gras! Tijd om lekker aftekoelen in het zwemwater.
8x Pluktuinen voor kinderen in Den Bosch en omgeving!
Yes, de bloemen staan mooi in bloei dus we kunnen weer plukken! In de omgeving van Den Bosch zijn verschillende bloempluktuinenen waar je prachtige veldbloemboekten kunt plukken. Leuke activiteit met kinderen!