November Music Kids
Een muzikale middag vol workshops en activiteiten van November Music in Den Bosch!
November Music vind is in 2026 vanaf 20 t/m 29 november 2026. Zodra het programma bekend is vind je het hier!
November Music Kids is hét uitje voor nieuwsgierige kinderen en hun ouders. Op zondag 9 november verandert Theater aan de Parade in een muzikale speeltuin vol optredens, workshops en twee bijzondere voorstellingen.
(N)iets aan – Frisse Oren
Een wonderlijke muziekvoorstelling voor kinderen van 3 t/m 6 jaar. Twee muzikanten ontdekken een kamer vol kledingstukken die tot leven komen. Het resultaat: een vrolijk verkleedspel met verrassende klanken. Kinderen zien hoe zelfs kleding muziek kan maken! De voorstelling is poëtisch, grappig en kort genoeg om kleine bezoekers te blijven boeien.
School of Artemis
Kinderen van 6 t/m 8 jaar uit de Bossche wijk Hambaken brengen hun eigen performance op het toneel. Met taperecorders, projectors én een wit springkussen als levensgroot instrument, ontstaat een unieke show vol geluid en beelden. Een bijzondere wereldpremière die je niet wilt missen.
Ook buiten de zalen is er van alles te doen. Het gratis programma loopt van 10:00 tot 13:00 uur in de openbare ruimtes van het theater. Kinderen kunnen hun eigen muziek maken op de synthesizers van SoundLab, een persoonlijk muzikaal portret laten maken of samen met Anne-Maartje Lemereis en musici van Philzuid een echte compositie schrijven. Daarnaast zijn er optredens, interactieve spelletjes en een muzikale picknick om de ochtend af te sluiten.
Praktische info & aanmelden
Locatie: Theater aan de Parade, Den Bosch
Datum: zondag 9 november
Tijden: gratis programma 10:00-13:00 uur, voorstellingen om 10:15 en 13:00 uur
Voor meer info klik op de roze button!
Voor nog meer leuke uitjes voor het hele gezin check onze categorie Eropuit.
Vanaf 20 t/m 29 november 2026
Meer inspiratie
Zomer bij Toekomstmuseum GeoFort
Ontdek deze zomer planeet aarde met speurtochten, workshops en natuurlijk Minecraft!
De IJzeren Man Vught | Zwemmen, spelen en genieten met kinderen
Op zoek naar een compleet dagje uit met kinderen in Noord-Brabant?
Avonturenpark De Bergen | Dagje uit met kinderen in Noord-Brabant
Avonturenpark De Bergen in Wanroij is een plek waar gezinnen de hele dag kunnen spelen en zwemmenBlogs & inspiratie
Alle blogs
Zomer in Den Bosch: 20x de leukste uitjes met kinderen
Yes, zes weken vol avontuur, ijsjes, blote voeten, vieze knieën en vooral héél veel leuke herinneringen. Wij hebben weer de allerleukste uitjes, zomertips, een gratis bucketlist én zelfs een exclusieve Kidsproof-deal voor je verzameld.
Op avontuur bij het Nationaal Militair Museum!
Dit stoere museum blijft ook na vijf bezoeken echt een van de favoriete musea van onze kinderen. Een goede reden om de kids eens te vragen wat ze zo leuk vinden aan het NMM. ‘De mega coole vliegtuigen overal’, ‘de stormbaan buiten’, ‘de Xplore’ en het 'zelf in een mini-jeep rijden’. Voor ons dus alle reden om nog een keer te gaan!
Theaterfestival Boulevard 2026, toffe familievoorstellingen!
Nog even en Theaterfestival Boulevard barst weer los! Van 6 t/m 16 augustus verandert de binnenstad van Den Bosch in één groot festival vol jeugdvoorstellingen, creatieve workshops, straattheater en het gezellige familieplein IK MAAK MEE. Omdat er iedere dag zoveel te beleven is, hebben wij de leukste tips per dag voor je verzameld. Zo kies je makkelijk de festivaldag die het beste bij jullie gezin past.