Spetteren in de Zuiderplas
Jong en oud hebben hebben veel waterplezier bij Strandbad Zuiderplas in Den Bosch!
De toegang is gratis tot het strand en het zoetwater natuurbad.
Beachbar Zuiderplas heeft diverse fris en alcoholische dranken, eten en ijs en een gezellig terras met een geweldig uitzicht
Voor de kinderen is er een waterglijbaan, volleybalnet, trampoline, tafelvoetbal, speeltuin, klimrek, schommels en zweefmolen. De Zuiderplas ligt tussen mooie wandelroutes en fietspaden in de natuur de Bossche Broek. Het centrum van Den Bosch is op loopafstand.
Praktisch
- Parkeren is mogelijk bij de Pettelaarse Schans en bij de Zuidzijde van de plas ter hoogte van de parkeersluis.
Gemeente 's Hertogenbosch
Wolvenhoek 1
5211 HH 's-Hertogenbosch
Toon op kaart
Lijstjes voor Den Bosch
Meer inspiratie
Spetteren in de Zuiderplas
Jong en oud hebben hebben veel waterplezier bij Strandbad Zuiderplas in Den Bosch!
Beach Break Kids Festival in Boxtel: zomers kinderfestival vol watergevecht, schuimparty en muziek
Het ultieme strandfestijn in Boxtel!
De IJzeren Man Vught | Zwemmen, spelen en genieten met kinderen
Op zoek naar een compleet dagje uit met kinderen in Noord-Brabant?Blogs & inspiratie
Alle blogs
11 x Openluchtzwembad in omgeving Den Bosch
Van de glijbaan afroetsjen, een maken bommetje, duiken en lekker spetteren. Als je gaat zwemmen met de kids is het gegarandeerd vermaak! Met deze temperaturen zwemmen we natuurlijk het liefste in een buitenzwembad. Daarom hebben wij 7 openluchtzwembaden, in de regio Den Bosch, op een rijtje gezet:
10x Kindvriendelijke restaurants met speeltuin én terras in de buitenlucht in en om Den Bosch
Zon, speelplezier én lekker eten: ontdek deze toffe plekken met buitenspeeltuin én terras.
9x lekker zwemmen in natuurzwembaden regio Den Bosch
Het zonnetje schijnt heerlijk! Vul je picknickmand en hup, op naar een leuke waterplas met strandje. Waar je lekker kunt spelen en zwemmen met het hele gezin. In het water, op het strand, in de speeltuin of in het gras! Tijd om lekker aftekoelen in het zwemwater.