Biggetjeswandeling
Een leuke en leerzame route voor kinderen door het Biggetjesbos
De biggetjeswandeling is een leuke en leerzame wandeling met kinderen tussen de 3 en 10 jaar. Deze route start bij Herberg De Brabantse Kluis.
De kinderen gaan op stap met een rugzakje met de route, zoekkaarten, biggetjessnoepjes, een pakje drinken en een leuke attentie. Daarmee wandelen ze door de kloostertuin en -laan op zoek naar de biggen. Langs de route en in het Biggetjesbos staan verschillende ijzeren biggen ‘verstopt’. Deze kunnen de kinderen zoeken.
Ondertussen leren de kinderen met de verschillende zoekkaarten van alles over de natuur. De route gaat grotendeels over zandpaden, maar de kinderwagen kan mee.
De kosten: € 6,00 per persoon (voor de gevulde rugzak)
Groepsgrootte: vanaf 1 persoon
Duur: ± 1,5 uur
Klik op de roze button voor meer info!
Data:
Helaas, dit evenement is voorbij. Bekijk onze uitagenda voor leuke uitjes in de toekomst.
Herberg de Brabantse Kluis
Kloosterdreef 8
4921 SG Adamówek
Toon op kaart
Meer inspiratie
Het Herfstfestival | BillyBird Hemelrijk
Beleef het Herfstfestival bij BillyBird Hemelrijk
Gratis Kinderworkshops Herfstvakantie!
Neem je kind mee en maak samen een sleutelhanger die een eigen verhaal vertelt!
Herfstvakantie bij GeoFort
Ontdek deze herfst planeet aarde met speurtochten, workshops en natuurlijk Minecraft!Blogs & inspiratie
Alle blogs
14x herfstknutselen met eikeltjes en kastanjes
Verzamelen maar! In de herfst liggen de Nederlandse bossen vol met de mooiste herfstschatten. Eikeltjes, kastanjes, beukennootjes en knisperende bladeren. Mooi om thuis neer te leggen én leuk om mee te knutselen.
3 x schattige herfstdiertjes van natuurlijke materialen
Komen jouw kinderen ook altijd thuis met van die mooie herfstschatten? Nu de blaadjes van de bomen vallen is het prachtig weer om naar het park, bos of speeltuin te gaan. Daar liggen de mooiste herfstschatten zo voor het oprapen! Gekleurde bladeren, kastanjes, dennenappels, eikels, beukennootjes en nog veel meer.
HERFSTBINGO!
Naar buiten en een lekkere wandeling maken, hoort bij de herfst. Om dit nog leuker te maken hebben we een herfstbingo gemaakt. Print deze van te voren uit en zoeken maar. Wie heeft er als eerste bingo?