Kabouterpad!
Wisten jullie dat er in Den Dungen kabouters en elfjes wonen? Kom gauw naar het kabouterpad en ontdek ze!
Wist je dat er vlakbij de Meerse Plas (oftewel het Dungens Gat) kabouters wonen?
Overal zie je kaboutersporen. Kleine voetafdrukken in het zand, wielsporen van een kruiwagentje, geplet gras van een middagdutje. En je ziet ook weleens een kabouterdrolletje liggen. Echt waar!
Als je het pad bewandelt kom je daar vanzelf achter… Ook zijn er elfjes! Het is opletten geblazen want de elfenhuisjes zijn natuurlijk heel klein en hangen hoog en laag in het bos.
Super tof toch!
Klik op de roze button voor meer info.
Lijstjes voor Den Bosch
Meer inspiratie
Bossche Bollen belevenis
Een tof uitje voor het hele gezin, vol interactie en humor in het meest opgeklopte mini-museum ter wereld
Waar Draken Wonen: gratis speurtocht in Den Bosch
Ga op drakenspeurtocht in de binnenstad van Den Bosch
SOIL: Lied van Boom (1,5+)
Bijzondere en rustgevende muziekvoorstelling voor de aller kleinste!Uitgelicht
Blogs & inspiratie
Alle blogs
Overzicht carnavalsoptochten regio Den Bosch 2026!
Kun je geen genoeg krijgen van alle mooie optochten die er te zien zijn tijdens Carnaval? Ik heb een overzicht voor je gemaakt zodat je geen enkele kinderoptocht hoeft te missen!
Vogelvoer maken: dat kan iedereen!
Zelf vogelvoer maken is vrij eenvoudig en hartstikke leuk. En daarna vogeltjes spotten. Vink, mees, merel: zie jij het verschil?
18x Heerlijke boswandeling in en om Den Bosch
Lekker wandelen altijd een goed idee! Wist je dat Den Bosch en omgeving héél veel mooie plekken heeft waar de kids uren rond kunnen struinen in de natuur? Wij verzamelden maar liefst 18 fijne plekken voor een mooie en leuke boswandeling met kinderen in de winter!