
Kabouterpad!
Wisten jullie dat er in Den Dungen kabouters en elfjes wonen? Kom gauw naar het kabouterpad en ontdek ze!
Wist je dat er vlakbij de Meerse Plas (oftewel het Dungens Gat) kabouters wonen?
Overal zie je kaboutersporen. Kleine voetafdrukken in het zand, wielsporen van een kruiwagentje, geplet gras van een middagdutje. En je ziet ook weleens een kabouterdrolletje liggen. Echt waar!
Als je het pad bewandelt kom je daar vanzelf achter… Ook zijn er elfjes! Het is opletten geblazen want de elfenhuisjes zijn natuurlijk heel klein en hangen hoog en laag in het bos.
Super tof toch!
Klik op de roze button voor meer info.
Meer inspiratie
Blogs & inspiratie
Alle blogs
11 x Openluchtzwembad in omgeving Den Bosch
Van de glijbaan afroetsjen, een maken bommetje, duiken en lekker spetteren. Als je gaat zwemmen met de kids is het gegarandeerd vermaak! Met deze temperaturen zwemmen we natuurlijk het liefste in een buitenzwembad. Daarom hebben wij 7 openluchtzwembaden, in de regio Den Bosch, op een rijtje gezet:

🍦 12x IJsje eten in en om Den Bosch!
Zonnetje? Dan is het ijsjestijd! En eerlijk: wij eten het liefst élke dag een ijsje. Of twee. Of… drie (bij écht warm weer dan 😉). In Den Bosch en omgeving barst het van de ijssalons – van ouderwets Italiaans schepijs tot zelftapspektakel en zelfs honingijs! Daarom: onze ijskoude IJSCO TOP 12 voor deze zomer!
9x lekker zwemmen in natuurzwembaden regio Den Bosch
Het zonnetje schijnt heerlijk! Vul je picknickmand en hup, op naar een leuke waterplas met strandje. Waar je lekker kunt spelen en zwemmen met het hele gezin. In het water, op het strand, in de speeltuin of in het gras! Tijd om lekker aftekoelen in het zwemwater.