Wandelen in het Maurick bos
Lekker door het bos struinen op zoek naar wilde dieren en natuurschatten
Kasteel Maurick grenst aan een bewonderenswaardig bosrijke omgeving! Kom heerlijk door het bos struinen. Wel stilletjes…. want misschien spot je dan wel een ree of een fazant!
Misschien kun je nog meer interessants spotten. In het bos staat namelijk een berucht huisje. Het verhaal gaat dat koningin Maxima er heeft verbleven! Toen Maxima naar Nederland kwam, heeft zij Nederlands geleerd bij de nonnen van Vught. Het gerucht gaat dus dat Maxima verbleef in het huisje in het bos bij Kasteel Maurick.
Bezoek daarna het kasteel voor een lunch of neem een Picknickmand mee het bos is!
Voor meer info, klik op de roze button!
Lijstjes voor Den Bosch
Meer inspiratie
Kaartverkoop jeugdtheater Verkadefabriek gestart: dit zijn de leukste kindervoorstellingen in Den Bosch
Yes, de kaartverkoop voor het nieuwe theaterseizoen is gestart!
Nationale Archeologiedagen op Kasteel Ammersoyen
Kom ook, ontdek de archeologische schatten van Ammersoyen en doe mee!
Bosch Parade 2026
Een prachtige parade over het water met de mooiste kunstwerken! Aanrader!Uitgelicht
Blogs & inspiratie
Alle blogs
Fijne zomertips voor toffe familie-uitjes in Noord-Brabant!
Ook zo'n zin in de zomer met afwisselende uitstapjes? In Brabant valt er deze zomer van alles te beleven. Trek erop uit in de prachtige natuur, ga voor een actief uitje, een verrassende museum of ontdek de gezellige steden. Wij verzamelden hele toffe tips voor je.
10x de leukste kinderhotels van Valk Exclusief in Nederland
WOW! Wat een toffe familiekamers hebben deze kindvriendelijke hotels! Hier wil je toch meteen eens een nachtje slapen? Bekijk snel deze 10 kinderhotels van Valk Exclusief en boek een heerlijk nachtje weg met je kind(eren).
10x Kindvriendelijke restaurants met speeltuin én terras in de buitenlucht in en om Den Bosch
Zon, speelplezier én lekker eten: ontdek deze toffe plekken met buitenspeeltuin én terras.