Doorkruis de Kanonsberg!
Ontdek het prachtige natuurgebied in de Maashorst met je kids!
Het boswachterspad door De Kanonsberg werd door boswachter Janneke aangestipt als een prachtige wandelroute voor flora en fauna.
Volgens Staatsbosbeheer en andere kenners is dit dé mooiste wandelroute van de Maashorst. Een ruim 8 kilometer lange wandeling leid je langs de diversiteit van het gebied. Niets wordt overgeslagen en zo wandel je het ene moment over heide- en grasvelden en duinen en het andere moment door het bos.
De kans is groot dat je oog-in-oog komt te staan met de bijzondere exmoorpony’s en taurossen. Volg je oerinstinct en ga!
Lijstjes voor Den Bosch
Meer inspiratie
De Moerputten!
Natuurgebied met een mooie samensmelting van industrie, moeras, bruggen en wandelpaden.
Kabouterpad in de Maashorst
Het Natuurcentrum De Maashorst biedt allerlei mogelijkheden om met kinderen bezig te zijn in de natuur!
Spelen bij IJzeren Man in Vught
Gratis naar de speeltuin bij de IJzeren Man!Blogs & inspiratie
Alle blogs
Lente: 11x leuke dingen om buiten te doen met kinderen
In de lente willen we naar buiten! Lekker de eerste zonnestralen pakken, het eerste ijsje eten en genieten van bloesem en lammetjes. Hieronder lees je 11 lente-uitjes om buiten te doen met je kinderen.
9x De leukste wandeling met speurtocht voor kinderen in regio Den Bosch!
Fijn wandelen met kinderen, heerlijk in de natuur! Toch is het bij ons altijd moeilijk om de kids enthousiast te maken voor een boswandeling. Daarom hebben wij 8 toffe wandelingen op een rijtje gezet die superleuk en uitdagend zijn voor onze kinderen!
Suikerfeest vieren met het gezin – 6 makkelijke recepten voor kinderen
Ramadan met kinderen: makkelijke recepten en feestelijke tips voor het Suikerfeest
16x natuurspeeltuin in en om Den Bosch
Lekker chillen op een bankje terwijl je kind aan het klimmen en klauteren is in de natuur. Dat behoort voor beide tot een van de geluksmomentjes. Maar waar zitten die buitenspeeltuinen nu eigenlijk allemaal verstopt? Wij gingen voor jullie opzoek en vonden in de omgeving van Den Bosch, Oss, Veghel en Zaltbommel 16 natuurspeeltuinen!