Klein Stationnetje: peuter- en kleutertheater in Rosmalen
Klein Stationnetje, het perfecte uitje voor gezinnen met peuters en kleuters voor de zondagochtend!
Instappen maar, kleine theaterfans! Bij Klein Stationnetje in PERRON-3 in Rosmalen maken peuters en kleuters op een fijne en speelse manier kennis met theater. Eén zondag per maand vertrekt hier een nieuwe fantasierijke theatervoorstelling voor de allerjongsten.
Een zondags theateruitje voor peuters en kleuters
Het avontuur begint al voordat de voorstelling start. PERRON-3 verandert in Klein Stationnetje en in het Grand Café kunnen jullie samen iets drinken, kleuren en spelen. Daarna is het tijd om plaats te nemen voor de voorstelling.
Op het programma staan beeldend theater, poppentheater en objecttheater. De voorstellingen zijn speciaal afgestemd op jonge kinderen, waardoor Klein Stationnetje ook heel geschikt is als eerste kennismaking met theater.
Klein Stationnetje 2026-2027
Dit seizoen kunnen kinderen onder andere op avontuur met Katton der water, zoeken naar Het verloren kadootje, ontdekken hoe Zebra aan zijn strepen komt en genieten van poppen, vreemde vogels en zelfs goocheltheater.
De voorstellingen zijn geschikt vanaf ongeveer 3 of 4 jaar; de adviesleeftijd verschilt per voorstelling.
Maak er samen een ochtendje uit van
PERRON-3 ligt in Rosmalen en is goed bereikbaar met de fiets, auto en het openbaar vervoer. Parkeren is gratis. Voor of na de voorstelling kunnen jullie terecht in het Grand Café.
Kidsproof tip: Juist voor kinderen die nog nooit naar het theater zijn geweest, vinden wij Klein Stationnetje een fijne start. Kleinschalig, helemaal gericht op jonge kinderen en iedere maand weer een ander verhaal.
Welke trein naar theaterland nemen jullie? Klik op de roze button en bekijk het hele programma van Klein Stationnetje!
Voor meer toffe uitjes dit weekend, check onze Uitagenda!
Klein Stationnetje - PERRON-3
Hoff van Hollantlaan 1
5243 SR Rosmalen
Toon op kaart
Meer inspiratie
Herfstvakantie bij GeoFort
Ontdek deze herfst planeet aarde met speurtochten, workshops en natuurlijk Minecraft!
Junior Audiotour Kamp Vught
Ontdek de geschiedenis van Kamp Vught op een bijzondere manier via de Audiotour Junior!
Springen & VR deze herfstvakantie
Laat je kids uitrazen bij Bounce Valley Den Bosch in Hedel en stap samen de wereld van VR in!Blogs & inspiratie
Alle blogs
3 x schattige herfstdiertjes van natuurlijke materialen
Komen jouw kinderen ook altijd thuis met van die mooie herfstschatten? Nu de blaadjes van de bomen vallen is het prachtig weer om naar het park, bos of speeltuin te gaan. Daar liggen de mooiste herfstschatten zo voor het oprapen! Gekleurde bladeren, kastanjes, dennenappels, eikels, beukennootjes en nog veel meer.
18x heerlijke herfstwandeling rond Den Bosch
Lekker naar buiten, dikke trui aan en gaan! In de herfst zijn de bossen en natuurgebieden rond Den Bosch, Vught, Rosmalen, Sint-Michielsgestel, Nuland, Kerkdriel en Oss op hun mooist. Blaadjes onder je schoenen, paddenstoelen langs het pad en onderweg genoeg takken, kastanjes en modder om kinderen bezig te houden.
Herfstbingo voor kinderen
Jas aan, laarzen aan en naar buiten! In de herfst ligt de natuur rondom Den Bosch, Vught, Rosmalen, Zaltbommel, Uden en Oss vol met de leukste dingen om te zoeken: kastanjes, eikeltjes, gekleurde bladeren, spinnenwebben en natuurlijk paddenstoelen. En omdat wandelen met een missie bij kinderen vaak nét wat beter werkt, hebben wij een gratis herfstbingo voor kinderen gemaakt.