Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Herperduin

In dit prachtige natuurgebied in de Maashorst is zoveel te beleven voor het hele gezin!

Het natuurgebied Herperduin is ongeveer 400 ha groot.  In dit gebied vind je prachtige bossen, stuifzandrestanten en enkele plassen, namelijk het Klompven en het Groot Ganzenven.

Je kunt hier heerlijk wandelen over de zandduinen en in het bos, fietsen en ruiteren. Ook is er een leuk sportief parcours in de duinen. En wil je dit mooie gebied van bovenaf bekijken? Beklim dan de uitkijktoren. Het uitzicht is fantastisch!

Kinderen kunnen lekker klimmen en klauteren, spelen met water en zand in het speelbos Da’s Leuk aan de rand van Herperduin. Of wandel de route van Docus de Das avonturenpad.

Neem picknickspullen en zandspeelgoed maar lekker mee. Wedden dat jullie je hier een hele dag vermaken? En bij mooi weer willen de kinderen vast ook een duik nemen in de vennen.

Aan de rand van Herperduin naast het speelbos ligt het pannenkoekenrestaurant Pan & Zo. Superleuke plek om wat te gaan eten en drinken.

Klik voor info op de roze website button.

Schrijf je in voor onze nieuwsbrief en blijf op de hoogte van de leukste tips voor ouders en kids.

Natuurgebied Herperduin

Meer inspiratie

D’n Elfde van d’n Elfde voor kinderen in Oeteldonk

Carnavalspret: speurtocht voor jonge Oeteldonkers!

Kids Weekend: Zootropolis 2

Spannend undercover avontuur, leuke activiteiten & photobooth

Fandag Ozosnel!

Ontmoet Ozosnel bij Kasteel Heeswijk tijdens de speciale fandag!

NIEUW: Stap in de wereld van VR Den Bosch

Beleef virtual reality zó echt, dat je vergeet waar je bent!

Uitgelicht

Den Haag: superleuke stad voor kinderen

Op avontuur in het Nationaal Militair Museum

Blogs & inspiratie

Alle blogs

Regenpret in Den Bosch: 16 toffe binnenuitjes met kinderen tot 14 jaar

Ontdek betaalbare én gratis regendag-activiteiten voor peuters tot pubers in en rond ’s-Hertogenbosch

HERFSTBINGO!

Naar buiten en een lekkere wandeling maken, hoort bij de herfst. Om dit nog leuker te maken hebben we een herfstbingo gemaakt. Print deze van te voren uit en zoeken maar. Wie heeft er als eerste bingo?

12x kinderboerderij in Den Bosch en iets verder!

Ben jij een échte dierenliefhebber? En wil jij alles te weten komen over dieren? Of vind je het heerlijk om in de natuur te spelen? Dan is een bezoekje aan een kinderboerderij een goed idee! Je vindt er heel veel verschillende dieren zoals geiten, schapen, koeien, ganzen, konijnen, varkens, kippen en eenden. Vaak met leuke speeltuin. Leuk gratis uitje voor peuters, kleuters of gewoon het hele gezin!

6x leuke binnenzwembaden in regio Den Bosch

Bommetjeee! Naar het zwembad met de kinderen. Heerlijk van de glijbaan, plonsen in het peuterbad of je laten meenemen in de stroomversnelling. Bij deze binnenzwembaden in Den Bosch, Boxel, Waalwijk, Rosmalen, Oss & Kerkdriel zwem je het hele jaar goed!

Altijd op de hoogte van de leukste uitjes? Schrijf je gratis in voor onze nieuwsbrief & mis niks meer!

Aanmelden nieuwsbrief