Pluktuin Fleurabeille!
Zo tof of lekker met de kids de pluktuin in te duiken en de mooiste boeketen samen te plukken!
De Ertveldpolder is gelegen in de gemeente ’s-Hertogenbosch ten noord-westen van Orthen en maakt onderdeel uit van het gebied de Diezemonding.
Een nieuw ontwikkelde ecologische verbindszone van het rivierengebied de Dommel en Aa. De Henriëttewaard, Crèvecoeur en de Maasuiterwaarden.
Hier aan de Fransche Wielen, is de Bossche bloemen pluktuin!
De tuin is gevuld met prachtige bloemen in vele verschillende maten, vormen en kleuren. Zowel jong als oud worden vrolijk van de heerlijke geur van bloemen en een waaier aan kleuren bloemen.
Er is de gelegenheid om zelf je eigen droomboeket samen te stellen maar natuurlijk geeft Karien ook graag advies! Je slaagt ongetwijfeld én het is ook nog eens ontzettend leuk om te doen!
Ze starten met de tweejarigen zoals duizendschonen en Marietteklokjes . In de maand juni zijn er ook al wat vaste planten die geplukt kunnen worden om uw boeket compleet te maken. Kom naar de “Bosschepluktuin”!
Leuk uitje met kinderen! Voor meer info, Klik op de roze button!
Lijstjes voor Den Bosch
Meer inspiratie
The Madhouse Den Bosch | Uitje met kinderen in Den Bosch
Het allerleukste uitje vol spel, plezier en lekkers in Den Bosch!
The Chocolate Factory Veghel | Uitje met kinderen in de meivakantie
Op zoek naar een leuk én leerzaam uitje met kinderen in Den Bosch en omgeving?
Bounce Valley Den Bosch | Indoor springparadijs in Hedel
In dit gigantische Airpark in Hedel kun je springen, klimmen, glijden en nog veel meer!Blogs & inspiratie
Alle blogs
18x leuke meivakantie-tips door heel Nederland!
Avontuurlijke uitjes, vrolijke voorstellingen, nieuwe films, toffe musea en leuke kampen: wij hebben weer de leukste ideeën voor de meivakantie voor je verzameld. Door heel Nederland. We zijn benieuwd wat jullie favorieten zijn!
10x Kindvriendelijke restaurants met speeltuin én terras in de buitenlucht in en om Den Bosch
Zon, speelplezier én lekker eten: ontdek deze toffe plekken met buitenspeeltuin én terras.
16x natuurspeeltuin in en om Den Bosch
Lekker chillen op een bankje terwijl je kind aan het klimmen en klauteren is in de natuur. Dat behoort voor beide tot een van de geluksmomentjes. Maar waar zitten die buitenspeeltuinen nu eigenlijk allemaal verstopt? Wij gingen voor jullie opzoek en vonden in de omgeving van Den Bosch, Oss, Veghel en Zaltbommel 16 natuurspeeltuinen!