Pluktuin Fleurabeille!
Zo tof of lekker met de kids de pluktuin in te duiken en de mooiste boeketen samen te plukken!
De Ertveldpolder is gelegen in de gemeente ’s-Hertogenbosch ten noord-westen van Orthen en maakt onderdeel uit van het gebied de Diezemonding.
Een nieuw ontwikkelde ecologische verbindszone van het rivierengebied de Dommel en Aa. De Henriëttewaard, Crèvecoeur en de Maasuiterwaarden.
Hier aan de Fransche Wielen, is de Bossche bloemen pluktuin!
De tuin is gevuld met prachtige bloemen in vele verschillende maten, vormen en kleuren. Zowel jong als oud worden vrolijk van de heerlijke geur van bloemen en een waaier aan kleuren bloemen.
Er is de gelegenheid om zelf je eigen droomboeket samen te stellen maar natuurlijk geeft Karien ook graag advies! Je slaagt ongetwijfeld én het is ook nog eens ontzettend leuk om te doen!
Ze starten met de tweejarigen zoals duizendschonen en Marietteklokjes . In de maand juni zijn er ook al wat vaste planten die geplukt kunnen worden om uw boeket compleet te maken. Kom naar de “Bosschepluktuin”!
Leuk uitje met kinderen! Voor meer info, Klik op de roze button!
Lijstjes voor Den Bosch
Meer inspiratie
Spelen bij IJzeren Man in Vught
Gratis naar de speeltuin bij de IJzeren Man!
De Moerputten!
Natuurgebied met een mooie samensmelting van industrie, moeras, bruggen en wandelpaden.
Kabouterpad in de Maashorst
Het Natuurcentrum De Maashorst biedt allerlei mogelijkheden om met kinderen bezig te zijn in de natuur!Blogs & inspiratie
Alle blogs
Lente: 11x leuke dingen om buiten te doen met kinderen
In de lente willen we naar buiten! Lekker de eerste zonnestralen pakken, het eerste ijsje eten en genieten van bloesem en lammetjes. Hieronder lees je 11 lente-uitjes om buiten te doen met je kinderen.
De leukste kinder- en familievoorstellingen in Uden
Op zoek naar een leuk theateruitje met je kind? Bij Markant Theater Maashorst in Uden staan in 2026 weer superveel toffe voorstellingen op het programma. Van vrolijke peutershows tot spannende avonturen en grote familiemusicals: er is echt voor iedere leeftijd iets leuks te vinden. Wij hebben de leukste voorstellingen alvast voor je op een rijtje gezet. Scroll snel door en ontdek welke het beste bij jouw kind past!
4 heerlijke recepten voor Pasen!
Het is bijna Pasen en dat betekent natuurlijk genieten van een heerlijk zelf gemaakt paasontbijt of een gezellige Paasbrunch. Samen aan tafel met de héle familie en de tijd nemen voor al dat lekkers. Zoek je nog een leuk receptje dat je kan maken voor het het Paasontbijt of kan je nog wel wat inspiratie gebruiken voor de Paasbrunch?