Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Pluktuin Fleurabeille!

Zo tof of lekker met de kids de pluktuin in te duiken en de mooiste boeketen samen te plukken!

De Ertveldpolder is gelegen in de gemeente ’s-Hertogenbosch ten noord-westen van Orthen en maakt onderdeel uit van het gebied de Diezemonding.

Een nieuw ontwikkelde ecologische verbindszone van het rivierengebied de Dommel en Aa. De Henriëttewaard, Crèvecoeur en de Maasuiterwaarden.

Hier aan de Fransche Wielen, is de Bossche bloemen pluktuin!

De tuin is gevuld met prachtige bloemen in vele verschillende maten, vormen en kleuren. Zowel jong als oud worden vrolijk van de heerlijke geur van bloemen en een waaier aan kleuren bloemen.

Er is de gelegenheid om zelf je eigen droomboeket samen te stellen maar natuurlijk geeft Karien ook graag advies! Je slaagt ongetwijfeld én het is ook nog eens ontzettend leuk om te doen!

Ze starten met de tweejarigen zoals duizendschonen en Marietteklokjes . In de maand juni zijn er ook al wat vaste planten die geplukt kunnen worden om uw boeket compleet te maken. Kom naar de “Bosschepluktuin”!

Leuk uitje met kinderen! Voor meer info, Klik op de roze button!

Pluktuin Fleurabeille

Engelsedijk

's-Hertogenbosch

Mail direct

Mail direct naar Pluktuin Fleurabeille

"*" geeft vereiste velden aan

Toestemming
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier
Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.

Meer inspiratie

Telekids Musicalschool

Kom zingen, dansen en acteren bij Telekids Musicalschool in Den Bosch

Start kaartverkoop!

Yes, de kaartverkoop voor het nieuwe theaterseizoen is gestart!

BOUNCE VALLEY

In dit gigantische Airpark in Hedel kun je springen, klimmen, glijden en nog veel meer!

Ameezing Vught Festival!

Ameezing Festival in Vught: MAXIMAAL genieten voor het hele gezin! Met KIDSPROOF korting!

Uitgelicht

Een parel aan de kust!

FunZone: oneindig veel binnenpret

Blogs & inspiratie

Alle blogs

16x natuurspeeltuin in en om Den Bosch

Lekker chillen op een bankje terwijl je kind aan het klimmen en klauteren is in de natuur. Dat behoort voor beide tot een van de geluksmomentjes. Maar waar zitten die buitenspeeltuinen nu eigenlijk allemaal verstopt? Wij gingen voor jullie opzoek en vonden in de omgeving van Den Bosch, Oss, Veghel en Zaltbommel 16 natuurspeeltuinen!

24x lieve Vaderdag verrassingen

Is papa de allerliefste van de hele wereld? Dan ben je vast in het geheim al verrassingen aan het bekokstoven met de kinderen. Toch nog wat extra inspiratie nodig? Verras papa op Vaderdag met één van deze lieve en originele verrassingen en cadeautjes.

Zelfgemaakte kadootjes voor vaderdag!

Zondag 17 juni is het Vaderdag! Wij hebben een paar leuke ideetjes voor je op een rijtje gezet!

ONTDEK 13 PARELTJES IN DE MAASHORST!

Zijn jullie al bekend met De Maashorst, hét oergebied van Brabant? In dit natuurgebied kun je samen met de kinderen urenlang heerlijk klimmen, klauteren en ravotten. Het is een veelzijdige natuurparel die je op verschillende manieren kunt ontdekken. Ook zijn er tal van toffe hotspots voor een lekker hapje en drankje. Ook nieuwsgierig geworden? Ontdek hier onze tips voor 13 pareltjes in De Maashorst.

Altijd op de hoogte van de leukste uitjes? Schrijf je gratis in voor onze nieuwsbrief & mis niks meer!

Aanmelden nieuwsbrief