Kom Windsurfen of Suppen!
Maak spelenderwijs kennis met het windsurfen en suppen!
Een dagje waterplezier! Bij SUP & Windsurf Den Bosch maak je samen met je kind(eren) spelenderwijs kennis met het windsurfen of suppen. Superleuke activiteit om samen te doen met het hele zin. Lekker in de buitenlucht en heerlijk sportief, wat wil je nog meer!
Je wordt door een ervaren en enthousiaste instructeur begeleid op de mooie recreatieplas in Den Bosch het Engelermeer of in de binnenstad van Den Bosch. Dit alles zorgt voor een geslaagde dag op het water!
SUP & Windsurf Den Bosch maakt het voor iedereen mogelijk om op een laagdrempelige manier kennis te maken met verschillende wateractiviteiten. Ze laten je op de meest leuke en effectiefste manier de skills ervaren. Je krijgt altijd gratis een wetsuit en zwemvest voor de kids!
Klik op de roze button voor meer info!
TiP: Ook heel tof als kinderfeestje of meld je aan voor een van de vakantiecursussen!
SUP & Windsurf Den Bosch
Meerheuvelweg 1
5221 TP 's-Hertogenbosch
Toon op kaart
Lijstjes voor Den Bosch
Meer inspiratie
Halloween in Rosmalen!
Kom tijdens Halloween naar het griezelige centrum van Rosmalen!
Doe mee aan de Natuurwerkdag!
Steek samen de 'groene' handen uit de mouwen! Gezellig en betekenisvol aan de slag met het hele gezin.
Het Poppenhuis van Emma in Vught
Op Halloween opent in Vught Het Poppenhuis van Emma: vier donkere kamers, oude poppen... stap naar binnenUitgelicht
Blogs & inspiratie
Alle blogs
Halloween films voor kinderen: griezelige kijktips voor 2026
Gordijnen dicht, popcorn erbij en lekker samen griezelen: dit zijn leuke Halloween films en series voor kinderen op Netflix, Disney+ en Videoland
18x heerlijke herfstwandeling rond Den Bosch
Lekker naar buiten, dikke trui aan en gaan! In de herfst zijn de bossen en natuurgebieden rond Den Bosch, Vught, Rosmalen, Sint-Michielsgestel, Nuland, Kerkdriel en Oss op hun mooist. Blaadjes onder je schoenen, paddenstoelen langs het pad en onderweg genoeg takken, kastanjes en modder om kinderen bezig te houden.
14x herfstknutselen met eikeltjes en kastanjes
Verzamelen maar! In de herfst liggen de Nederlandse bossen vol met de mooiste herfstschatten. Eikeltjes, kastanjes, beukennootjes en knisperende bladeren. Mooi om thuis neer te leggen én leuk om mee te knutselen.