Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

The Space

Ga terug naar de Koude Oorlog bij The Space Veghel. Jij zit aan de knoppen van de raketinstallatie.

Tijdens de Koude Oorlog werd er smerig gespeeld door de geheime diensten. The Space heeft dan ook twee missies waar je uit kunt kiezen! Bij The Launch ben jij een Amerikaanse soldaat met als taak de 25 meter hoge raket te lanceren binnen 60 minuten.

In The Sabotage ben jij een Russische spion. Jouw doel is inbreken in de zwaar beveiligde Amerikaanse raketbasis om de raket te saboteren.

Er is altijd spelbegeleiding in de escape room vanuit Noordkade Uitjes. Dan kunnen de ouders aan de bar een drankje nuttigen. Als ouder deelnemen is geen probleem, kosten voor deelname worden dan ook doorberekend.

Voor meer informatie klik je op de roze button!

Op zoek naar leuke uitstapjes voor in de vakantie? Neem een kijkje in de Uitagenda!

The Space

Verlengde Noordkade 4a

5462 EH Veghel

Mail direct

Mail direct naar The Space

"*" geeft vereiste velden aan

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Toestemming*
I want to receive the newsletter
Telefoonnummer
Toon op kaart

Meer inspiratie

Springen & VR deze herfstvakantie

Laat je kids uitrazen bij Bounce Valley Den Bosch in Hedel en stap samen de wereld van VR in!

Welke sport past bij jou?

Ontdek Monkey Moves Den Bosch en vraag deze herfstvakantie een proefles aan!

Herfstvakantie bij GeoFort

Ontdek deze herfst planeet aarde met speurtochten, workshops en natuurlijk Minecraft!

Herfstvakantie bij The Chocolate Factory in Veghel

Neem je kinderen mee op fabrieksmissie en ga naar huis met jullie eigen pak hagelslag!

Uitgelicht

Van poppenkast tot speurtocht op Paleis Het Loo in Apeldoorn

Herfstvakantie in het Nederlands Openluchtmuseum

Blogs & inspiratie

Alle blogs

18x heerlijke herfstwandeling rond Den Bosch

Lekker naar buiten, dikke trui aan en gaan! In de herfst zijn de bossen en natuurgebieden rond Den Bosch, Vught, Rosmalen, Sint-Michielsgestel, Nuland, Kerkdriel en Oss op hun mooist. Blaadjes onder je schoenen, paddenstoelen langs het pad en onderweg genoeg takken, kastanjes en modder om kinderen bezig te houden.

3 x schattige herfstdiertjes van natuurlijke materialen

Komen jouw kinderen ook altijd thuis met van die mooie herfstschatten? Nu de blaadjes van de bomen vallen is het prachtig weer om naar het park, bos of speeltuin te gaan. Daar liggen de mooiste herfstschatten zo voor het oprapen! Gekleurde bladeren, kastanjes, dennenappels, eikels, beukennootjes en nog veel meer.

14x herfstknutselen met eikeltjes en kastanjes

Verzamelen maar! In de herfst liggen de Nederlandse bossen vol met de mooiste herfstschatten. Eikeltjes, kastanjes, beukennootjes en knisperende bladeren. Mooi om thuis neer te leggen én leuk om mee te knutselen.

Herfstbingo voor kinderen

Jas aan, laarzen aan en naar buiten! In de herfst ligt de natuur rondom Den Bosch, Vught, Rosmalen, Zaltbommel, Uden en Oss vol met de leukste dingen om te zoeken: kastanjes, eikeltjes, gekleurde bladeren, spinnenwebben en natuurlijk paddenstoelen. En omdat wandelen met een missie bij kinderen vaak nét wat beter werkt, hebben wij een gratis herfstbingo voor kinderen gemaakt.

Win gezinstickets voor Fun Forest
Doe mee en maak kans op één van de 5 gezinstickets voor een Fun Forest-locatie bij jou in de buurt!

Ik doe mee!