Bowlen bij Dierenbos
Lukt 't jou om een een strike of spare te gooien?! Vier je verjaardag bij Vakantiepark Dierenbos!
Gezellig samen met je vriendjes en vriendinnetjes bowlen, dat kan bij Vakantiepark Dierenbos in Vinkel!
Een kinderfeestje in een mooie omgeving waar je gebruik kan maken van de faciliteiten van de vakantiepark (zoals zwembad en midgetgolf). Het is een kleinschalige vakantiepark, waardoor alles binnen hand bereik en overzichtelijk is. Zo leuk!
Praktisch
Duur: 1 uur
Aantal kinderen: minimaal 6
Reserveren: maandag – zondag met uitzondering van schoolvakanties
Durf jij de strijd aan te gaan met jouw vriendjes en vriendinnetjes? Klik op de roze button en reserveer jouw verjaardag.
TIP: Je kunt dit ook combineren met een zwemfeestje. Super leuk! Of blijf een nachtje slapen tussen de dieren. Zo gaaf!
Vakantiepark Dierenbos
Vinkeloord 1
5382 JX Vinkel
Openingstijden
Kijk voor actuele openingstijden op de website van Vakantiepark Dierenbos.Prijs
€9,95 ppToon op kaart
Meer inspiratie
KINEPOLIS KINDERFEESTJE!
Vier je verjaardag als een echte ster bij Kinepolis Den Bosch!
Feestje op Slot Loevestein
Een écht stoer verjaardagsfeestje vier je op Slot Loevestein!
WILDWIJS kinderfeestjes en dierenshows
Interactieve dierenshows en kinderfeestjes bij Wildwijs – leer en beleef samen met je kind!Blogs & inspiratie
Alle blogs
14x herfstknutselen met eikeltjes en kastanjes
Verzamelen maar! In de herfst liggen de Nederlandse bossen vol met de mooiste herfstschatten. Eikeltjes, kastanjes, beukennootjes en knisperende bladeren. Mooi om thuis neer te leggen én leuk om mee te knutselen.
18x Heerlijke herfstwandeling in en om Den Bosch
Lekker wandelen altijd een goed idee! Wist je dat Den Bosch en omgeving héél veel mooie plekken heeft waar de kids uren rond kunnen struinen in de natuur? Wij verzamelden maar liefst 18 fijne plekken voor een mooie en leuke boswandeling met kinderen in de winter!
HERFSTBINGO!
Naar buiten en een lekkere wandeling maken, hoort bij de herfst. Om dit nog leuker te maken hebben we een herfstbingo gemaakt. Print deze van te voren uit en zoeken maar. Wie heeft er als eerste bingo?