Zwemmen bij Het Dommelbad
Lekker plonsen en veel waterplezier heb je bij Het Dommelbad in Boxtel!
Ben jij een échte waterrad? Dan beleef je zeker veel waterplezier bij zwembad Het Dommelbad in Boxtel!
Zwembad Het Dommelbad in Boxtel een is een duurzame, energiezuinige bad waar het water minder chloor bevat en dus gezonder is voor de zwemmer. Je kunt er vrijzwemmen, leren zwemmen als een vis of meedoen aan de verschillende leuke activiteiten die er voor kinderen gehouden worden. Super leuk en heerlijk bad waar je veel waterplezier kan beleven.
Wil jij meer weten over de zwemlessen die gegeven worden of wanneer de activiteiten gehouden worden? Klik op de roze button en houdt onze Uitagenda goed in de gaten!
Meer inspiratie
Blogs & inspiratie
Alle blogs
18x Heerlijke herfstwandeling in en om Den Bosch
Lekker wandelen altijd een goed idee! Wist je dat Den Bosch en omgeving héél veel mooie plekken heeft waar de kids uren rond kunnen struinen in de natuur? Wij verzamelden maar liefst 18 fijne plekken voor een mooie en leuke boswandeling met kinderen in de winter!
HERFSTBINGO!
Naar buiten en een lekkere wandeling maken, hoort bij de herfst. Om dit nog leuker te maken hebben we een herfstbingo gemaakt. Print deze van te voren uit en zoeken maar. Wie heeft er als eerste bingo?
6x leuke binnenzwembaden in regio Den Bosch
Bommetjeee! Naar het zwembad met de kinderen. Heerlijk van de glijbaan, plonsen in het peuterbad of je laten meenemen in de stroomversnelling. Bij deze binnenzwembaden in Den Bosch, Boxel, Waalwijk, Rosmalen, Oss & Kerkdriel zwem je het hele jaar goed!