Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Jeugnatuurgroep IVN

Ontdek elke maand wat de natuur te bieden heeft met IVN 's Hertogenbosch.

Vind jij het ook fijn om in de natuur te zijn? En ontdek je graag wat de natuur te bieden heeft? Dan is de Jeugdnatuurgroep van IVN ’s Hertogenbosch iets voor jou!

Je gaat in aan de slag in de natuur, wilgen knotten, vleermuizen bekijken, waterbeestjes scheppen en nog veel meer! Elke maand iets anders en elke maand weer een ontdekking met de Jeugdnatuurgroep van IVN ’s Hertogenbosch. Als je lid wordt ontvang je 4 maal per jaar het blad Den Boschrietsanger, ga je 1x per jaar (net voor de zomer) een hele dag op excursie en leer je wat de natuur ons te bieden heeft. 

Super leuk voor échte buitenmensen en natuurliefhebbers!

IVN 's Hertogenbosch

Zesde Buitenpepers 178

5231 GH 's-Hertogenbosch

Mail direct

Mail direct naar IVN 's Hertogenbosch

"*" geeft vereiste velden aan

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Toestemming*
I want to receive the newsletter
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier
Toon op kaart

Meer inspiratie

Kleindierwandelpark Hedel

Éen van de leukste dierenpark in Bommelerwaard is Kleindierwandelpark Hedel.

Klein Stationnetje: peuter- en kleutertheater in Rosmalen

Klein Stationnetje, het perfecte uitje voor gezinnen met peuters en kleuters voor de zondagochtend!

Wandel of fiets het Planetenpad

Van de zon naar Pluto in Noordoost-Brabant

Nieuw: met kinderen naar Willem Twee in Den Bosch!

NIEUW: Willem Twee Toonzaal programmeert dit seizoen voor het eerst kindervoorstellingen!

Uitgelicht

Blogs & inspiratie

Alle blogs

10x leuke Dierendag uitjes met kinderen in Den Bosch en omgeving

Zondag 4 oktober 2026 is het Dierendag! En dat vieren we natuurlijk samen met de dieren. Knuffel met boerderijdieren, maak een groentetaart, neem je knuffel mee naar de dokter of ga samen met je eigen huisdier op de foto. Dit zijn onze favoriete Dierendag uitjes in Den Bosch en Noordoost-Brabant.

21x superleuke museum-uitjes door heel Nederland

Van chocola en stippenkunst tot monsters, ruimteproefjes en coole goocheltrucs: hier wil je heen! Ken jij alle 21 tips al?

18x Heerlijke boswandeling in en om Den Bosch

Lekker wandelen altijd een goed idee! Wist je dat Den Bosch en omgeving héél veel mooie plekken heeft waar de kids uren rond kunnen struinen in de natuur? Wij verzamelden maar liefst 18 fijne plekken voor een mooie en leuke boswandeling met kinderen in de winter!

Kinderboekenmaand bij Huis73

Boekenwurmen én podiumbeestjes! Bij Huis73 blijven boeken niet op de plank. Ze springen tot leven met dans, theater, rap en creativiteit. Heel oktober staat de spot aan. In welk verhaal stapt jouw kind?