Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Een bezoek waard!

Interesse in de Tweede Wereldoorlog? Breng dan zeker een bezoek aan Het Genie Museum in Vught!

In het Genie Museum kom je meer te weten over de volgende onderwerpen:

  • Genie en de inzet voor vrede;
  • Hollandse Waterlinie;
  • hulpverlening bij de watersnoodramp 1953;
  • nucleair biologisch en chemische oorlogsvoering;
  • op en over het water;
  • kampkeuken;
  • en het geniepark.

Binnen én buiten het museum kun je superleuke en interessante speurtochten doen! Heel leerzaam en leuk!

Genie Museum Educatief

Speurtocht binnen is een fotospeurtocht voor kinderen en (indien nodig) hun ouders. Deze fotospeurtocht is van de collectie binnen die je door de 6 onderdelen van de Genie leidt. Je zoekt het voorwerp dat op de foto staat en beantwoord de meerkeuzevraag die daar bij staat. Leeftijd vanaf 6 jaar met begeleiding of vanaf 9 jaar zelfstandig. 

Speurtocht buiten is een fotospeurtocht voor kinderen en evt. hun ouders. Deze fotospeurtocht is van het geniepark. Je zoekt het voorwerp dat op de foto staat en beantwoord de meerkeuzevraag die daar bij staat. Leeftijd vanaf 6 jaar met begeleiding of vanaf 9 jaar zelfstandig. 

Genie Museum Highlights is een speurtocht voor alle leeftijden. Je speurt naar het genie-embleem dat bij diverse bijzondere voorwerpen staat. Je komt in het moderne deel, het oude deel en buiten. Bij ieder deel wordt 1 vraag gesteld. Leeftijd vanaf 4 jaar met begeleiding of vanaf 9 jaar zelfstandig. Ook voor volwassenen. 

Wat ons betreft écht de moeite waard!

Klik op de roze button voor meer informatie.

Geniemuseum

Lunettenlaan 102

5263 NT Vught

Mail direct

Mail direct naar Geniemuseum

"*" geeft vereiste velden aan

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Toestemming*
I want to receive the newsletter
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier
Telefoonnummer
Toon op kaart

Lees verder onder deze advertentie

Meer inspiratie

De IJzeren Man Vught | Zwemmen, spelen en genieten met kinderen

Op zoek naar een compleet dagje uit met kinderen in Noord-Brabant?

Avonturenpark De Bergen | Dagje uit met kinderen in Noord-Brabant

Avonturenpark De Bergen in Wanroij is een plek waar gezinnen de hele dag kunnen spelen en zwemmen

Zomer bij Toekomstmuseum GeoFort

Ontdek deze zomer planeet aarde met speurtochten, workshops en natuurlijk Minecraft!

Kleine Ontdekkers, Grootse Avonturen in de Maashorst

Ga deze zomervakantie op avontuur in de Maashorst en spaar voor een superleuke Docus de Das-knuffel!

Uitgelicht

Maritieme week in ’t Zuiderzeemuseum

Nieuwe onderwaterwereld bij SEA LIFE

Blogs & inspiratie

Alle blogs

9x lekker zwemmen in natuurzwembaden regio Den Bosch

Het zonnetje schijnt heerlijk! Vul je picknickmand en hup, op naar een leuke waterplas met strandje. Waar je lekker kunt spelen en zwemmen met het hele gezin. In het water, op het strand, in de speeltuin of in het gras! Tijd om lekker aftekoelen in het zwemwater.

Op avontuur bij het Nationaal Militair Museum!

Dit stoere museum blijft ook na vijf bezoeken echt een van de favoriete musea van onze kinderen. Een goede reden om de kids eens te vragen wat ze zo leuk vinden aan het NMM. ‘De mega coole vliegtuigen overal’, ‘de stormbaan buiten’, ‘de Xplore’ en het 'zelf in een mini-jeep rijden’. Voor ons dus alle reden om nog een keer te gaan!

10x Kindvriendelijke restaurants met speeltuin én terras in de buitenlucht in en om Den Bosch

Zon, speelplezier én lekker eten: ontdek deze toffe plekken met buitenspeeltuin én terras.

Zomer in Den Bosch: 20x de leukste uitjes met kinderen

Yes, zes weken vol avontuur, ijsjes, blote voeten, vieze knieën en vooral héél veel leuke herinneringen. Wij hebben weer de allerleukste uitjes, zomertips, een gratis bucketlist én zelfs een exclusieve Kidsproof-deal voor je verzameld.

 Doe mee en maak kans op één van de 5 gezinstickets voor Kasteel de Haar!

Ja, ik wil winnen!