
Oertijdmuseum 25 jaar!
Het Oertijdmuseum in Boxtel bestaat 25 jaar! Om dit te vieren zijn er leuke workshops voor kinderen!
Op 3 april 2024 bestaat Het Oertijdmuseum 25 jaar! Dat wordt het hele jaar door gevierd met diverse acties en activiteiten voor kinderen. Vieren jullie dit gave feest mee?
Het programma herfstvakantie:
Barnsteen polijsten | 10.00 – 16.30 uur Alle leeftijden
Wegens succes organiseren we in de herfstvakantie nogmaals de workshop ‘barnsteen polijsten’. De hele week zal je zal je onder begeleiding, onbewerkte barnsteen slijpen en polijsten. Barnsteen polijsten wordt regelmatig gedaan om de hars in sierraden te verwerken, maar het kan ook zo maar zijn dat je een raam naar een andere tijd opent en zomaar een insect in je barnsteen vindt.
Voor meer info over het dinomuseum in Boxtel, klik op de roze button!
Voor meer toffe tips en leuke uitjes? Ontdek ze hier!
Data:
Helaas, dit evenement is voorbij. Bekijk onze uitagenda voor leuke uitjes in de toekomst.
Blogs & inspiratie
Alle blogs
18x Heerlijke natuurwandeling in en om Den Bosch
Lekker wandelen altijd een goed idee! Wist je dat Den Bosch en omgeving héél veel mooie plekken heeft waar de kids uren rond kunnen struinen in de natuur? Wij verzamelden maar liefst 18 fijne plekken voor een mooie en leuke boswandeling met kinderen in de winter!
16x Kermis in en om Den Bosch September!
Naar de kermis is een perfect uitje voor kinderen. Ze kunnen zich uitleven in de attracties, plezier maken met de spelletjes en genieten van het lekkere eten. In de regio Den Bosch zijn er heel veel kermissen die je kunt bezoeken, ontdek ze hier!
16x natuurspeeltuin in en om Den Bosch
Lekker chillen op een bankje terwijl je kind aan het klimmen en klauteren is in de natuur. Dat behoort voor beide tot een van de geluksmomentjes. Maar waar zitten die buitenspeeltuinen nu eigenlijk allemaal verstopt? Wij gingen voor jullie opzoek en vonden in de omgeving van Den Bosch, Oss, Veghel en Zaltbommel 16 natuurspeeltuinen!
