Zeilschool De Zoute Optimis
De leuke zeilschool van Jachtclub Scheveningen al vanaf 8 jaar!
Jachtclub Scheveningen heeft een zeilschool voor de jeugd. In het voorjaar en in het najaar worden op de zaterdagen en zondagen lessen gegeven aan kinderen vanaf 8 jaar. De zeilschool ligt op een unieke plaats in de derde haven, in de kom waar een klein strand is en de gebouwtjes (containers) op de kant staan.
Twee cursusperiodes per jaar
– In het voorjaar gedurende 6 weken van eind mei tot begin juli.
– In het najaar ook gedurende 6 weken van begin september tot begin oktober.
Als het weer het toelaat krijg je zelfs lessen op zee! Wil jij meer weten of een keertje komen kijken, klik dan gauw op de roze button.
Tip: meer leuke clubjes vind je in ons overzicht!
Jeugdzeilschool De Zoute Optimist
The Hague
Openingstijden
Zie de website voor de actuele lestijdenPrijs
zie de website
Mail direct
Lijstjes voor Den Haag
Meer inspiratie
Goals4Kids
Goals4Kids is bewegen voor peuters en kleuters van 1,5 tot en met 6 jaar, geïnspireerd op voetbal!
Academy of Vocal Arts
De Academy of Vocal Arts in Den Haag is dé zangschool voor kinderen van 3,5 tot 16 jaar in Nederland.
The Residents Stadsorkest
Ben jij gek op muziek? Speel dan mee met het Residentie Orkest op verschillende podia!Uitgelicht
Blogs & inspiratie
Alle blogs
Springplezier voor het hele gezin bij Bounce Valley Delft
Op zoek naar een actief gezinsuitje in Delft waar jullie samen kunnen springen en lekker losgaan? Bounce Valley Delft is een groot indoor luchtkussenpark vol kleurrijke obstakels, glijbanen, nettenparcours en golf! Ideaal voor kinderen die hun energie kwijt willen én ouders die graag meedoen. Wij gingen langs en ontdekten waarom dit springpark zo geliefd is bij gezinnen in Den Haag en omgeving.
Voorjaarsvakantie uitjes in en om Den Haag met kinderen
Een weekje vakantie: heerlijk! Heb jij al plannen? We delen hieronder leuke tips voor een voorjaarsvakantie vol binnen- en buitenpret met je kinderen. Geniet ervan!
Het Lentekriebels Festival 2026 in Den Haag
In de voorjaarsvakantie is het weer feest voor theaterliefhebbers! Tijdens het Lentekriebels Festival zie je de mooiste voorjaarsvakantie voorstellingen in Theater a/h Spui en de Koninklijke Schouwburg. Ook leuke activiteiten!