Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Koffiehuis ’t Pompke

Voor een heerlijk koffiemomentje met taart of de aanschuif-hap! Bij 't Pompke zit je goed!

Op de hoek van de Pompstationsweg ligt het knusse en sfeervolle koffiehuis ’t Pompke, aan het Scheveningse bos.

Precies op de route naar zee, dus een ideale en fijne plek om even bij te komen van een fietstochtje naar of van het strand.

Geniet van goede koffie of een fris biosapje met een lekker stukje homemade zoet. Voor de grotere trek zijn er allerlei bammetjes, quiche, soep of heerlijke salades. Ga je knus binnen zitten of plof je neer op de xl parkbanken van het terras?

Wil je liever zo snel mogelijk op het strand zijn? Koffie of iets lekkers meenemen mag ook.
 
Aan het eind van de dag kun je bij ’t Pompke op werkdagen na 17.00 uur terecht voor de aanschuif-hap! Ideaal voor na een lekker dagje strand of een drukke (werk)dag en je geen zin hebt om te koken.

’t Pompke is 7 dagen per week open. Hangt de vlag uit? ’t Pompke is open!

Wil je weten wat de aanschuifhap van de week is? Klik dan op de roze button voor meer info.

Tip: combineer een bezoek aan ’t Pompke eens met een leuk uitje in en om Den Haag!

Koffiehuis 't Pompke

Pompstationsweg 2

2597 JW Den Haag

Openingstijden Maandag t/m vrijdag:
08.00 – 20.00 uur
Daghap vanaf 17.00 uur

Zaterdag:
09.00 – 17.00 uur
Zondag:
11.00 – 17.00 uur
Prijs Zie website, via roze button
Mail direct

Mail direct naar Koffiehuis 't Pompke

"*" geeft vereiste velden aan

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Toestemming
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier
Toon op kaart

Lees verder onder deze advertentie

Uitgelicht

Tip: jeugdpodcast Helden op Pootjes

Monkey Town Indoor Speelparadijs

Blogs & inspiratie

Alle blogs

24x leuke kerstvakantie-uitjes door heel NL

Lichtjeswandelingen, versierde kastelen, extra activiteiten in musea en mooie voorstellingen: wij hebben weer de leukste ideeën voor de kerstvakantie voor je verzameld. Door heel Nederland. We zijn benieuwd wat jullie favorieten zijn!

Groot Kerstcircus Den Haag, reserveer met 25% korting!

Kom naar deze geweldige familieshow in de kerstvakantie. Reserveer nú met 25% Kidsproof-korting . Reserveer nu!

Ontdek dé winterstad van Nederland – Kom langs en ervaar het zelf!

Den Haag – Slenteren over de gezellige Royal Christmas Fair. Spektakel tijdens wintersportfestival Snowfest The Hague. Uitwaaien op het strand. Lichtjes in de Scheveningse haven en op heel veel andere plekken in de stad. Het Groot Kerstcircus. De traditionele nieuwjaarsduik Scheveningen. Het is slechts een greep uit alle activiteiten. Den Haag is dé winterstad met een bomvol programma!

10 x Voorstellingen voor kinderen in de kerstvakantie in Den Haag

In de Koninklijke Schouwburg en Theater aan het Spui beleef je samen met je kind(eren) de leukste, spannendste en grappigste voorstellingen. Hier vind je 10 aanraders voor de kerstvakantie én daarna. Ga je mee naar het theater? Tip: reserveer snel je kaartjes!