Koffiehuis ’t Pompke
Voor een heerlijk koffiemomentje met taart of de aanschuif-hap! Bij 't Pompke zit je goed!
Op de hoek van de Pompstationsweg ligt het knusse en sfeervolle koffiehuis ’t Pompke, aan het Scheveningse bos.
Precies op de route naar zee, dus een ideale en fijne plek om even bij te komen van een fietstochtje naar of van het strand.
Geniet van goede koffie of een fris biosapje met een lekker stukje homemade zoet. Voor de grotere trek zijn er allerlei bammetjes, quiche, soep of heerlijke salades. Ga je knus binnen zitten of plof je neer op de xl parkbanken van het terras?
Wil je liever zo snel mogelijk op het strand zijn? Koffie of iets lekkers meenemen mag ook.
Aan het eind van de dag kun je bij ’t Pompke op werkdagen na 17.00 uur terecht voor de aanschuif-hap! Ideaal voor na een lekker dagje strand of een drukke (werk)dag en je geen zin hebt om te koken.
’t Pompke is 7 dagen per week open. Hangt de vlag uit? ’t Pompke is open!
Wil je weten wat de aanschuifhap van de week is? Klik dan op de roze button voor meer info.
Tip: combineer een bezoek aan ’t Pompke eens met een leuk uitje in en om Den Haag!
Koffiehuis 't Pompke
Pompstationsweg 2
2597 JW Den Haag
Openingstijden
Maandag t/m vrijdag:08.00 – 20.00 uur
Daghap vanaf 17.00 uur
Zaterdag:
09.00 – 17.00 uur
Zondag:
11.00 – 17.00 uur
Prijs
Zie website, via roze buttonToon op kaart
Lijstjes voor Den Haag
Meer inspiratie
Hart Beach Surfrestaurant
Voel je thuis in de surfers huiskamer van Scheveningen met super veel lekkers, het hele jaar door!
Nieuwsbrief tips Den Haag!
Wil jij de leukste tips voor de schoolvakanties ontvangen? Schrijf je in voor de Kidsproof nieuwsbrief!
BijEssie kidscafé Delft
BijEssie speel- & ontdek café in Delft, wat een fijne plek!Blogs & inspiratie
Alle blogs
Portlantis: verrassend én spannend uitje in de haven
De Rotterdamse haven kent iedereen wel. Maar wat gebeurt daar eigenlijk allemaal? Je ontdekt het spelenderwijs bij Portlantis op Maasvlakte 2. Wij gingen er een dag met vier meiden heen en kwamen tijd tekort!
LEGOLAND® Discovery Centre daar wil je naartoe!
Jippie! We gaan met 3 enthousiaste kidsreporters naar LEGOLAND® Discovery Centre Scheveningen! Dat gebouw op de boulevard van Scheveningen waar die toffe giraffe Gigi voor staat.... Wat een geweldig kleurrijk LEGO® speelparadijs voor kinderen!
Vier de zomer in de bieb! Gratis activiteiten én leuke boekentips
Blijf je deze zomer in Den Haag? Dan is de Bibliotheek Den Haag een fijne plek om samen naartoe te gaan. In de Zomerbieb is elke dag iets te doen. Van creatieve workshops en voorleesmomenten tot spelletjes, speurtochten en zomerse boekentips. En het mooiste? Alle activiteiten zijn gratis.