Schenkerij de BoomgaardTerug naar het overzicht

Genieten in de boomgaard van de allerlei lekkers! In de Landwinkel koop je heerlijke streekproducten.
Schenkerij “de Boomgaard” is een landelijke en unieke locatie midden in de boomgaard. Je vindt ze aan de rand van het dorp Benthuizen, midden in het recreatiegebied Bentwoud.

Kom langs in de sfeervolle binnenruimte of in de serre, en bij mooi weer tussen de appelbomen, genieten van een kopje koffie of glas puur fruitsap met huisgemaakt (appel) lekkers, een heerlijke lunch, pannenkoeken of reserveer voor een high tea, high wine of high juice met lekkere pure fruitsappen.

Een echte aanrader!

In de Landwinkel vind je de (h)eerlijkste streekproducten. Kersen van de kersenbomen, appels, aardbeien en nog veel meer. Deze is het hele jaar open van dinsdag t/m zaterdag.

Tip: het Bentwoud is een superleuk bos met de kinderen, met kabouterpad, speeltuin en meer!

Schenkerij de Boomgaard

Bentwoudlaan 2
2731 BS Benthuizen
Naar de website Direct mailen Telefoonnummer
Meer leuke tips

Blogs & filmpjesAlle blogs

Uitgelicht

The Ocean Race in Den Haag!

The Ocean Race in Den Haag!

Van 11 tot 15 juni is de haven van Scheveningen het middelpunt van The Ocean Race! Er is ontzettend veel te doen voor het hele gezin. Muziek, straattheater, aquabootjes, mobiele zeillessen, schilderen en nog veel meer. Kom ook!

Bekijk de activiteiten