
WAUW! (2+)
De wereld door de ogen van peuters en kleuters. Wauw! Kom het zien in de Koninklijke Schouwburg.
,Beleef de wereld door de ogen van peuters en kleuters in de fysieke en muzikale peutervoorstelling WAUW! Peuters en kleuters vinden immers alles wauw, zoals hun eigen spiegelbeeld in de etalage van een winkelraam, een regenboog of de maan die je lijkt te achtervolgen als je in de auto zit en naar buiten staart.
Waar volwassenen een omgevallen plantenpot als obstakel en vies klusje zien, zijn jonge kinderen juist nieuwsgierig naar de regenwormen die tevoorschijn komen. De dingen die alledaags lijken of zelfs als hindernis worden ervaren zijn vaak veel interessanter, spannender en mooier dan we in eerste instantie denken!De wereld van volwassenen is veelal zwartwit, waar kinderen juist veel meer kleur zien.
Deze voorstelling laat zien dat alledaagse of als hinderlijk ervaren dingen vaak veel interessanter, spannender en mooier zijn dan ze in eerste instantie lijken.
WAUW! zie je op zondag 9 maart in Het Paradijs van de Koninklijke Schouwburg. De voorstellingen start om 11.30 en 14.00 uur en tickets zijn al beschikbaar vanaf €9,50.
Kom samen met je kleintje genieten van een heerlijk theateruitje en verwonder je opnieuw over de wereld. De WAUW factor is er blijkbaar altijd, als we maar leren op de juiste manier te kijken!
Klik voor meer informatie en tickets op de roze button.
Tip: Op zoek naar een toffe gezinsactiviteit in regio Den Haag? In onze categorie eropuit vind je uitjes die je elke dag weer kunt beleven met elkaar!
Data:
Helaas, dit evenement is voorbij. Bekijk onze uitagenda voor leuke uitjes in de toekomst.
Koninklijke Schouwburg
Korte Voorhout 3
2511 CW Den Haag
Openingstijden
Zondag 9 maart 202511.30 uur
14.00 uur
Prijs
Normaal: € 14,50Kind < 13: € 9,50
Toon op kaart
Meer inspiratie


Nieuw: Rivierenland!
Kom uitrazen in Madurodam Rivierenland! Een te gekke spetter- en speelweide voor kleine avonturiers.
The Park Playground
Ontdek een verbluffende virtual reality wereld bij The Park Playground Den Haag!
Bounce Valley springt eruit
Kom lekker bouncen! Bounce Valley is een fantastisch luchtkussenpark in Zoetermeer en Delft!Blogs & inspiratie
Alle blogs
Naar Kooman’s Poppentheater in Den Haag!
Verscholen in Den Haag vind je het oudste poppentheater van Nederland: Kooman's Poppentheater. Blogmama Zi bezocht het samen met haar dochtertje. Lees hier hun ervaring!
Leuke vakantiekampen in de regio Leiden en Den Haag
Er zijn zóveel leuke vakantiekampen voor kinderen. Hier delen we 14 toppers in de mei- en zomervakantie 2025 in de regio Den Haag en Leiden. Dansen, surfen, naaien, ontdekken, ponyrijden... Eén of meerdere dagen... Gun je kind(eren) een geweldig avontuur met veel nieuwe vrienden!
Kinderherdenking 4 mei in Madurodam
Op 4 mei is het ook in Madurodam twee minuten stil tijdens de Nationale Kinderherdenking. Een herdenking voor, door en met kinderen van 8 tot 14 jaar. Want ook nu zien we dat vrijheid niet vanzelfsprekend is. We moeten de verhalen blijven vertellen en onze kinderen daarbij betrekken. Dat kan tijdens de Nationale Kinderherdenking, maar je kan ook NU al met je kinderen aan de slag met herdenken en vrijheid. Lees er alles over in dit blog.