Blogs & inspiratie
5 x jumpen in en om Den Haag
Gepubliceerd op 11 juni 2024
Alle trampolineparken in de regio Den Haag op een rij. Ken jij ze allemaal en wat is jouw favoriete jump park?
Planet Jump Den Haag
Springen, klimmen en klauteren in een oude kerk? Planet Jump & Play in Den Haag Deze link opent in een nieuwe tabis helemaal vernieuwd! Er is nu een gloednieuwe speel- en klauterconstructie met glijbanen, een voetbal- en basketbalkooi en natuurlijk nog betere trampolines. Het park heeft een fijn open karakter, zodat je als ouder goed zicht houdt op je kroost.
Voor de allerkleinsten (0-4 jaar) is er een speciale peuterarena met ballenbak en glijbaan. Heel bijzonder: die staat op de plek in de kerk waar vroeger het orgel stond! Terwijl de kids spelen en springen, kun jij lekker ontspannen in de lounge ernaast.
You Jump Rijswijk
Bij You Jump Rijswijk Deze link opent in een nieuwe tab komen wij zelf altijd erg graag. Het is met 3000m2 één van de grootste indoor trampolineparken in Nederland! Ze hebben verschillende onderdelen, zoals de Freestyle Area, een Walk-on-Wall, een BigAirBag en een High performance Area. Je kunt zelfs slingeren van een trapeze als je durft! Voor de ouders is de comfortabele en grote koffiehoek erg fijn. Ook hier zijn speciale Mini Jump uren voor de kleintjes.

Trampoline centrum Scheveningen strand
Trampoline Centrum Scheveningen Deze link opent in een nieuwe tab is gelegen naast de pier en is een van de meest bezochte kinderattracties van Scheveningen. Elk jaar springen er duizenden kinderen en volwassenen op de trampolines. Elke dag bij droog weer geopend voor alle leeftijden.
Bounce Valley Delft
Bij Bounce Valley Delft Deze link opent in een nieuwe tabkan je grenzeloos jumpen in het gigantische grote springkussenpark. Je vindt er van alles voor super veel fun: van wipe out en glijbanen tot een obstacle run.

Bounce Valley Zoetermeer
Bounce Valley heeft ook een fantastisch Airpark in Zoetermeer! Deze link opent in een nieuwe tab Met spectaculaire attracties en elementen: zoals de Wipe Out, Last Man Standing, Pillow Bash en de spectaculaire Jump Tower die uniek is voor deze locatie.

Kortom: genoeg te jumpen in de regio! Zijn we een trampolinepark vergeten? Laat het ons weten via denhaag@kidsproof.nl
Jumpse!
Tamara & Jantine – Kidsproof Den Haag
Lees ook:
Alle blogs
Hoera, er zijn weer lammetjes!
Er zijn weer lammetjes, dus is het voorjaar écht begonnen! Lees snel waar je ze kan bewonderen, aaien en knuffelen.
Leren over water & natuur met de klas bij Dunea in Meijendel
Voor basisschoolklassen zijn er leuke programma's en gastlessen in de duinen van Meijendel en gewoon in de klas. Bekijk hier het aanbod van Dunea en maak met de klas kennis met natuur, drinkwater en het duingebied Meijendel!
Wat te doen met Pasen 2026 in en om Den Haag?
Buiten de deur een paasfestijn houden, of zoek je nog iets om na het Paasontbijt te ondernemen met het hele gezin? Lees dan hier verder voor onze paastips!Meer inspiratie
Museumnacht Kids Den Haag
Ruim 15 locaties openen deze avond met speciaal programma voor kinderen! Bijzondere belevenis!
BIG BANG Festival 2026
Een dag vol muziek, ritme, dans en verrassingen voor kinderen en families bij Amare!
Familiezondag in Amare
Kom genieten van een gratis weekenduitje voor het hele gezin met workshops en voorstellingen in Amare.
