Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Boerderij ’t Geertje

Geitjes de fles geven, pony rijden of varen. Een bezoek aan 't Geertje is altijd een succes!

Bij Boerderij ’t Geertje is zoveel leuks te doen voor kinderen! Dieren om te knuffelen of te voeren. Een rondje op een pony, spelen in de speeltuin. Op de biologische boerderij ’t Geertje in Zoeterwoude beleef je de boerderij van vroeger.

Er zijn melkgeiten, melkkoeien, varkens, schapen, kippen en konijnen. Vanaf begin maart tot de herfstvakantie kun je de jonge geitjes een flesje geven, ook mag je ze voeren met bix. KLik door via de roze button naar de webiste van het Geertje om te kijken vanaf hoelaat dit kan!

Leuk zijn de ontdekpaden. Je hebt het klompenpad (0,5 km), het avonturen wildplukpad (1,2 km) en voor de stevige stappers ‘De polderkringloop‘(3 km).

Boerderij ’t Geertje ligt aan het water.  Je kunt een roeibootje of kano huren en zelfs een roeipuzzeltocht doen. In de zomermaanden kun je ook mee met rondvaart-fluisterboot ‘De Meervaarder’.

In de boerenlandwinkel worden heerlijke biologische producten verkocht.

En dan is er nog het restaurant, waar je terecht kunt voor een drankje of maaltijd. Uiteraard zijn heel veel producten weer zelf gemaakt. Wat dacht je van een plakje Zoeterwoudse kruidcake of gewoon een lekkere tosti! Wil je langer blijven dan kan je er ook overnachten.

Tip: Voor scholen en BSO’s zijn er speciale programma’s bij ’t Geertje!

Boerderij 't Geertje

Geerweg 7

2381 LT Zoeterwoude

Openingstijden

Maandag t/m zaterdag van 10.00 tot 17.30 uur.
Zondag van 11.00 tot 17.00 uur.

Prijs De meeste activiteiten kosten € 1,-. Het boekje van de Wildplukwandeling is €4,- (en haal je in de boerenlandwinkel. Het bakje en de kaart mag je houden, de schaar lever je weer in).
Mail direct

Mail direct naar Boerderij 't Geertje

"*" geeft vereiste velden aan

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Toestemming*
I want to receive the newsletter
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier
Telefoonnummer
Toon op kaart

Meer inspiratie

De Betovering bij HNT

Geniet van heel veel voorstellingen, workshops en meer bij HNT tijdens Festival de Betovering!

Kinderboekenweek: Spot aan!

Zing, dans, speel en lees mee tijdens de Kinderboekenweek bij Bibliotheek Den Haag.

Licht uit, spot aan!

In het Kinderboekenmuseum haal je het podiumbeest in jezelf naar boven! Kinderboekenweek & herfstvakantie

Betovering bij Podium NOORD

Geniet van leuke familievoorstelling bij Podium NOORD tijdens Festival de Betovering in de herfstvakantie

Uitgelicht

Blogs & inspiratie

Alle blogs

Naar de Betovering deze herfstvakantie, wat is leuk?

De herfstvakantie 2026 staat voor de deur en dat betekent maar één ding: het is tijd voor Festival De Betovering! Maar met zoveel keuze; wat is nu leuk? Lees snel verder!

Een nachtje weg met je kind: doordeweeks óók een top idee bij deze Valk Exclusief kinderhotels!

Heb je een (klein)kind dat nog niet naar school gaat, of hebben de kids een doordeweekse studiedag? Pak die gelegenheid om er samen even op uit te gaan! Combineer een dagje uit met een nachtje in een luxe familiehotel. Mini-vakantie!

21x superleuke museum-uitjes door heel Nederland

Van chocola en stippenkunst tot monsters, ruimteproefjes en coole goocheltrucs: hier wil je heen! Ken jij alle 21 tips al?

Oktober 2026 – feestmaand voor kids in de bieb!

Zingen, dansen, toneelspelen, luisteren naar verhalen, knutselen en natuurlijk lekker lezen. In oktober staat er bij Bibliotheek Den Haag extra veel voor kinderen op het programma. Alles is gratis! Hier lees je er alles over.