Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Duinrell Lodgetenten

Ga voor een stoere en luxe glampingvakantie bij het vakantiepark Duinrell!

Voor wie van luxe, maar ook van kamperen houdt is er bij attractiepark Duinrell de perfecte oplossing: De moderne Lodgetenten!

In deze stevige safaritenten heb je een te gekke glampingvakantie. Bij aankomst staat je tent al voor je klaar. Binnen zul je versteld staan van het mooie steigerhouten interieur en de schattige bedstee. Luxe en stoer kamperen met een supertof attractiepark en het Tikibad om de hoek.

Op het vakantiepark van Duinrell zijn er naast de staanplekken en Duingalows ook twee soorten Lodgetenten. Geschikt voor 4, 5 of 6 personen. Er zijn Lodgetenten die wat dichter bij het attractiepark staan en de Luxe Lodgetenten hebben een rustige ligging midden in de duinen. Voor ieder wat wils.

De Luxe Lodgetenten zijn de meest complete glamping-accommodaties. Deze ruim opgezette tenten zijn uniek gelegen middenin het duingebied op het vakantiepark en bieden plek voor vier tot zes personen. Er zijn heerlijke bedden, een volledig uitgeruste keuken en je eigen badkamer, en dat op een camping! Geniet ’s avonds met het hele gezin van een gezellige maaltijd op het terras met luifel.

Bij je verblijf in een lodgetent heb je dagelijks onbeperkt toegang tot het attractiepark! Ook krijg je 2 uur toegang tot het tropisch zwembad Tikibad. Even genoeg van alle attracties en glijbanen? Ontdek dan de groene omgeving van Duinrell! ’s Zomers geniet je van zon, zee en strand; het park ligt op slechts vier kilometer afstand van de kust.

Voor meer info klik je op de roze button.

Tip: Den Haag barst van de leuke uitjes! Bekijk ook eens onze verzameling kindvriendelijke musea, theaters, (indoor)speelplaatsen en activiteiten!

Vakantiepark Duinrell

Duinrell 1

2242 JP Wassenaar

Openingstijden Zie website
Prijs Zie website
Mail direct

Mail direct naar Vakantiepark Duinrell

"*" geeft vereiste velden aan

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Toestemming
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier
Telefoonnummer
Toon op kaart

Meer inspiratie

Bounce Valley springt eruit

Kom lekker bouncen! Bounce Valley is een fantastisch luchtkussenpark in Zoetermeer en Delft!

Madurodam: het perfecte winteruitje

Geweldige binnenattracties, gezellige doe-dingen en duizenden sprankelende lichtjes in Madurodam!
Reserveer

Sir Winston Fun & Games

Kom deze kerstvakantie plezier maken bij Sir Winston Fun & Games. Een echte Arcade hal vol spellen!

Filmhuis Den Haag

Iedere zaterdag en zondag zie je de leukste kinderfilms bij Filmhuis Den Haag, een Kidsproof favoriet.

Uitgelicht

3 gezinsvriendelijke hotels voor de voorjaarsvakantie bij Bilderberg

Deze Bumba show wil je niet missen met jouw kleintje!

Blogs & inspiratie

Alle blogs

3 gezinsvriendelijke hotels voor de voorjaarsvakantie bij Bilderberg

De voorjaarsvakantie is hét moment om samen met het gezin eropuit te trekken en quality time te beleven. Of je nu wilt genieten van de rust in de natuur of juist lekker op pad wilt, bij de familievriendelijke hotels van Bilderberg vind je het.

Theaterschool Rabarber: spelen, maken, beleven!

In het hart van Den Haag is Theaterschool Rabarber dé plek waar kinderen en jongeren van 4 tot 21 jaar niet alleen de kunst van het theater leren, maar ook zichzelf ontdekken en ontwikkelen. Meld je kind NU aan en schitter op het podium.

Naar Kooman’s Poppentheater in Den Haag!

Verscholen in Den Haag vind je het oudste poppentheater van Nederland: Kooman's Poppentheater. Blogmama Zi bezocht het samen met haar dochtertje. Lees hier hun ervaring!

Zingen bij de Academy of Vocal Arts is súperleuk!

Dat zingen bij de Academy of Vocal Arts een gewéldige ervaring is voor je kind, lees je in dit toffe blog van de trotse moeder van Sam.