Speelbos Bentjungle
Klimmen en klauteren doe je in het superleuke speelbos Bentjungle in het Bentwoud!
Speelbos Bentjungle ligt in het Bentwoud, tussen Zoetermeer-Oosterheem en Benthuizen. Het Bentwoud is een jong bos. In het speelbos zelf zijn de bomen daarom ook nog vrij laag.
Er zijn heuvels, waterpartijen en boomstammen waarmee je over het water kunt als je durft. Je kunt er slingeren, klauteren en klimmen en ook lekker een balletje trappen en vliegeren op de grasvelden. Direct naast het speelbos zijn de bomen al wat ouder; daar mag je lekker buiten de paden struinen.
Je kunt de auto parkeren bij sportvelden DSO (Hildamlaan 1, 2731 BT Benthuizen) of bij sportvelden BSC (Omleidingsweg 4, 2731 BS Benthuizen).
Doe dus je laarzen aan en leef je lekker uit in dit toffe speelbos!
Tip: Je kunt in het Bentwoud ook een gaaf boswachtersfeestje vieren!
Lijstjes voor Den Haag
Meer inspiratie
The Park Playground
Ontdek een verbluffende virtual reality wereld bij The Park Playground Den Haag!
FunZone Zoetermeer
Springen, klimmen, klauteren en zelfs uit eten. Het kan bij FunZone Zoetermeer!
FunZone Delft
Toffe binnenspeeltuin in Delft met verschillende speelpleinen en dus vertier voor iedereen!Uitgelicht
Blogs & inspiratie
Alle blogs
Springplezier voor het hele gezin bij Bounce Valley Delft
Op zoek naar een actief gezinsuitje in Delft waar jullie samen kunnen springen en lekker losgaan? Bounce Valley Delft is een groot indoor luchtkussenpark vol kleurrijke obstakels, glijbanen, nettenparcours en golf! Ideaal voor kinderen die hun energie kwijt willen én ouders die graag meedoen. Wij gingen langs en ontdekten waarom dit springpark zo geliefd is bij gezinnen in Den Haag en omgeving.
Het Lentekriebels Festival 2026 in Den Haag
In de voorjaarsvakantie is het weer feest voor theaterliefhebbers! Tijdens het Lentekriebels Festival zie je de mooiste voorjaarsvakantie voorstellingen in Theater a/h Spui en de Koninklijke Schouwburg. Ook leuke activiteiten!
Maak je eigen Maurits(vogel)huis deze voorjaarsvakantie.
In het Mauritshuis staat alles in het teken van vogels, kunst en zelf (vogelhuisjes) maken. Ga op pad met Maurits Muis en de vreemde vogels of doe een speurtocht. Perfect voor een leuk uitje met de kinderen, midden in de stad.