Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

De Knapzakroute

Ga op een spannend avontuur met je eigen knapzak of ontdek alle dieren en vogels in het natuurgebied!

Let op: wegens verbouwing is de Papaver gesloten t/m eind mei 2026

 

Bij De Papaver in Delft kun je nu je eigen knapzak maken, en daarmee ga je op ontdekkingstocht! De route gaat door de Polder van Biesland en naar de Berg van Zegwaard. Je krijgt er een leuk boekje vol weetjes bij, zodat je ook nog van alles leert over het landschap om je heen. Ook staan er vragen en opdrachten in.

Onderweg kun je je mooiste vondsten meenemen in de knapzak. Wie weet vind je wel iets heel bijzonders bij de vleermuisgrot. Of ontdek je of je net zo ver kunt springen als een vlo, een muis of zelfs een haas.

De tocht is dus heel gevarieerd en duurt 1,5 tot 2,5 uur.

Meer weten? Klik dan snel op de roze button om naar de website te gaan!

Tip: wist je dat De Papaver nog meer leuke activiteiten organiseert? Kijk snel verder op onze website!

De Papaver

Korftlaan 6

2616 LJ Delft

Openingstijden Klik op de roze websitebutton voor meer info over de openingstijden!
Prijs Een knapzakpakket kost €8,50
Mail direct

Mail direct naar De Papaver

"*" geeft vereiste velden aan

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Toestemming
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier
Telefoonnummer
Toon op kaart

Lees verder onder deze advertentie

Meer inspiratie

Nieuwe topfilms bij Kinepolis

Wow, wat draaien er weer fantastische familiefilms bij Kinepolis Leidschendam!

The Park Playground

Ontdek een verbluffende virtual reality wereld bij The Park Playground Den Haag!

Speurtocht Zoek de Lente!

Leuke gratis speurtocht voor het hele gezin in de voorjaarsvakantie bij de Tapuit in het mooie Meijendel!

Bounce Valley Delft

Kom springen en stuiteren bij Bounce Valley Delft: een geweldig luchtkussenpark voor uitjes en feestjes!

Uitgelicht

Leuke activiteiten in het Mediamuseum in Hilversum

All You Can Eid: een warme serie voor gezinnen!

Blogs & inspiratie

Alle blogs

Haagse geheimtip: Het Paradijs voor peuters en kleuters

Wat een fijn Haags plekje. Helemaal bovenin de Koninklijke Schouwburg Den Haag vind je het Paradijs; een kleine sfeervolle zaal met de leukste voorstellingen voor kindjes vanaf 0,5 jaar. Ook is er een fijne koffiehoek met speelplek. Een super manier om met jouw kleintje kennis te maken met theater.

Springplezier voor het hele gezin bij Bounce Valley Delft

Op zoek naar een actief gezinsuitje in Delft waar jullie samen kunnen springen en lekker losgaan? Bounce Valley Delft is een groot indoor luchtkussenpark vol kleurrijke obstakels, glijbanen, nettenparcours en golf! Ideaal voor kinderen die hun energie kwijt willen én ouders die graag meedoen. Wij gingen langs en ontdekten waarom dit springpark zo geliefd is bij gezinnen in Den Haag en omgeving.

10x speelbossen, speeltuinen en buitenplekken in Den Haag!

In en om Den Haag zijn zoveel mooie plekjes om naar buiten te gaan met de kinderen. Van bos, park, strand tot speeltuin. Waar neem jij je kinderen mee naar toe?

Tip: Captain Fantastic is buitengewoon fantastisch!

Wat gebeurt er als je je kinderen opvoedt zonder schermen, zonder school en zonder regels? Wij waren bij de première van Captain Fantastic. Deze muzikale familievoorstelling van HNTjong en Het Nationale Theater zet je aan het denken. Over opvoeden. Over vrijheid. En over wat écht belangrijk is. Goed nieuws: vanaf nu tourt Captain Fantastic door heel Nederland. Ontdek waar ze spelen en stap samen dit buitengewone avontuur in.