Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Hilton The Hague

Met de kids op stap in Den Haag? Ga voor luxe en comfort en verblijf in een Hilton Gezinssuite!

Kies eens voor Hilton The Hague, het beste hotel van Den Haag tijdens een weekendje Den Haag met de kids of gewoon een nachtje na een toffe voorstelling!

Hilton The Hague ligt in het oude stadscentrum, dicht bij de ambassadewijk, op een steenworp afstand van het Nederlandse parlement en op slechts 15 minuten van het strand. Geniet van gezellige winkelstraten, historische bezienswaardigheden, levendige pleinen en heel veel kindvriendelijke musea voor de deur.

Naast alle luxe en comfort, zoals oa een prachtig restaurant, bar, lounge en fitnessruimte, is er in het Hilton ook aan families met kinderen gedacht. Voor een ontspannen verblijf met de kids is de mooie Gezinssuite de ideale optie. De suite beschikt over een kingsize Hilton Serenity-bed en twee wegrolbare bedden of babybedjes. Voorzieningen voor kinderen zijn op verzoek beschikbaar, zoals kinderstoelen, wiegjes en een babybadje.

Voor meer informatie klik je op de roze button.

Tip: Den Haag barst van de leuke familieuitjes! Bekijk eens onze verzameling kindvriendelijke musea, theaters, (indoor)speelplaatsen en activiteiten. Genoeg om een dag of weekend mee te vullen!

Hilton Den Haag

Zeestraat 35

2518 AA Den Haag

Openingstijden Inchecken: 14.00 uur
Uitchecken: 12.00 uur
Prijs Tarieven suites vanaf € 161,-
Mail direct

Mail direct naar Hilton Den Haag

"*" geeft vereiste velden aan

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Toestemming
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier
Telefoonnummer
Toon op kaart

Lijstjes voor Den Haag

Lees verder onder deze advertentie

Meer inspiratie

FunZone Zoetermeer

Springen, klimmen, klauteren en zelfs uit eten. Het kan bij FunZone Zoetermeer!

The Park Playground

Ontdek een verbluffende virtual reality wereld bij The Park Playground Den Haag!

FunZone Delft

Toffe binnenspeeltuin in Delft met verschillende speelpleinen en dus vertier voor iedereen!

Love you to the moon and back

Betoverend ruimteprogramma in de voorjaarsvakantie bij Museon-Omniversum in Den Haag!

Uitgelicht

Tip: Captain Fantastic is buitengewoon fantastisch!

Leuke activiteiten in het Mediamuseum in Hilversum

Blogs & inspiratie

Alle blogs

Maak je eigen Maurits(vogel)huis deze voorjaarsvakantie.

In het Mauritshuis staat alles in het teken van vogels, kunst en zelf (vogelhuisjes) maken. Ga op pad met Maurits Muis en de vreemde vogels of doe een speurtocht. Perfect voor een leuk uitje met de kinderen, midden in de stad.

Het Lentekriebels Festival 2026 in Den Haag

In de voorjaarsvakantie is het weer feest voor theaterliefhebbers! Tijdens het Lentekriebels Festival zie je de mooiste voorjaarsvakantie voorstellingen in Theater a/h Spui en de Koninklijke Schouwburg. Ook leuke activiteiten!

Tip: Captain Fantastic is buitengewoon fantastisch!

Wat gebeurt er als je je kinderen opvoedt zonder schermen, zonder school en zonder regels? Wij waren bij de première van Captain Fantastic. Deze muzikale familievoorstelling van HNTjong en Het Nationale Theater zet je aan het denken. Over opvoeden. Over vrijheid. En over wat écht belangrijk is. Goed nieuws: vanaf nu tourt Captain Fantastic door heel Nederland. Ontdek waar ze spelen en stap samen dit buitengewone avontuur in.

Springplezier voor het hele gezin bij Bounce Valley Delft

Op zoek naar een actief gezinsuitje in Delft waar jullie samen kunnen springen en lekker losgaan? Bounce Valley Delft is een groot indoor luchtkussenpark vol kleurrijke obstakels, glijbanen, nettenparcours en golf! Ideaal voor kinderen die hun energie kwijt willen én ouders die graag meedoen. Wij gingen langs en ontdekten waarom dit springpark zo geliefd is bij gezinnen in Den Haag en omgeving.