
Duin Horst en Weide
Duin Horst en Weide is een prachtig en veelzijdig gebied met veel leuke locaties voor kinderen!
Tussen de steden Leiden, Den Haag en Zoetermeer ligt Natuurgebied Duin Horst en Weide. En in dit natuurgebied kun je heel veel verschillende activiteiten doen.
Zo vind je er bijvoorbeeld prachtige wandel- en fietsroutes.
Geniet van wijdse uitzichten, de zilte zeelucht en al het moois dat je onderweg tegenkomt.
Van prachtige landgoederen tot mooie bossen en van het leven op de boerderij tot historische gebouwen.
Eigenlijk is elk uitstapje leuk met kinderen, zolang ze af en toe maar even lekker de benen kunnen strekken en iets kunnen eten. Buitenactiviteiten en een picknick zijn dus altijd goed. En dieren natuurlijk. Dus wat dacht je van een bezoekje aan de boer? Iets oudere kinderen zijn vaak geënteresseerd in geschiedenis. Een echt kasteel zal dus zeker tot hun verbeelding spreken.
Maak bijvoorbeeld een stop bij:
– Boederij ’t Geertje
– Vlinders aan de Vliet
– De Tapuit, Bezoekerscentrum Dunea
– Kasteel Duivenvoorde
Tip: neem een lekker gevulde picknickmand mee. Leuk voor onderweg!
Tip: wil je op de hoogte blijven van leuke activiteiten bij jou in de buurt? Schrijf je dan nu in voor onze gratis Nieuwsbrief!
Meer inspiratie


Kinderboekenmuseum
Ben jij gek op boeken? Dan moet je echt een keer naar het Kinderboekenmuseum in Den Haag!
Speuren en spelen in Meijendel
Lekker naar buiten met je kids in het Monkeybos en ontdek alles over de natuur in de Duincampus!
De Windjager: nieuwste attractie bij Madurodam
Laat je meevoeren door de kracht van de wind in dit gloednieuwe avontuur!Blogs & inspiratie
Alle blogs
Kinderboeken shoppen in Den Haag
Op zoek naar een mooi boek om cadeau te doen? Bij deze boekwinkels in Den Haag slaag je gegarandeerd! Of je nou een boek zoekt voor je eigen mini of als cadeau, er is voor elk kind een boek te vinden. Van eerste boekjes tot spannende Young Adults en alles er tussen in. Extra leuk; in deze winkels wordt ook heel veel georganiseerd voor kinderen. Kom naar een voorstelling, luister naar een verhaal of doe mee aan workshop!
Theaterschool Rabarber: spelen, maken, beleven!
In het hart van Den Haag is Theaterschool Rabarber dé plek waar kinderen en jongeren van 4 tot 21 jaar niet alleen de kunst van het theater leren, maar ook zichzelf ontdekken en ontwikkelen. Meld je kind NU aan en schitter op het podium. De inschrijvingen voor seizoen 25/26 zijn gestart!
Leren over water & natuur met de klas in Meijendel
Voor basisschoolklassen zijn er leuke programma's en gastlessen in de duinen van Meijendel en gewoon in de klas. Bekijk hier het aanbod van Dunea en maak met de klas kennis met natuur, drinkwater en het duingebied Meijendel!