
Speurtocht Den Haag
Sleutels van de stad is een speurtocht in de binnenstad van Den Haag. Leuk gezinsuitje!
Sleutels van de stad is een speurtocht en stadswandeling in één. Voor kinderen vanaf 8 jaar oud, maar ook leuk voor volwassenen. Kortom: een superleuk gezinsuitje!
In de binnenstad van Den Haag vind je ontzettend veel historische bezienswaardigheden en belangrijke overheidsgebouwen. En de stad heeft een belangrijke rol gespeeld in de geschiedenis van Nederland. Echt een leuke en interssante stad om te ontdekken dus.
Speel je Sleutels van de stad in Den Haag? Dan ontdek je de binnenstad van Den Haag op een leuke manier. Wat ga je bijvoorbeeld doen tijdens de speurtocht:
– Je bezoekt het plein dat het centrum vormt van de Nederlandse politiek
– Je beklimt de Haagse toren van de Grote kerk
– Je komt langs bijzondere plekken zoals het Mauritshuis en het werkpaleis van de koning
De speurtocht Den Haag van Sleutels van de stad is een zoektocht en stadswandeling in de binnenstad van Den Haag. Deze kan je direct bestellen en downloaden via de website. Klik door via de roze button en bestel!
Tip: check onze eropuit voor nog veel meer leuke uitjes in Den Haag met kinderen!
Sleutels van de stad
Prijs
Zie websiteDe speurtocht is onderdeel van een pakket met speurtochten door 40 steden.
Meer inspiratie


Zelf appels plukken bij De Olmenhorst
Pluk je eigen biologische appels en peren tijdens de Zelfpluk 2025!
GPS fotospeurtocht
Ontdek de highlights van Zuid-Holland in een kek autootje van Renzy! Te gek uitje voor gezinnen
Speuren en spelen in Meijendel
Lekker naar buiten met je kids in het Monkeybos en ontdek alles over de natuur in de Duincampus!Blogs & inspiratie
Alle blogs
Leren over water & natuur met de klas in Meijendel
Voor basisschoolklassen zijn er leuke programma's en gastlessen in de duinen van Meijendel en gewoon in de klas. Bekijk hier het aanbod van Dunea en maak met de klas kennis met natuur, drinkwater en het duingebied Meijendel!
Theaterschool Rabarber: spelen, maken, beleven!
In het hart van Den Haag is Theaterschool Rabarber dé plek waar kinderen en jongeren van 4 tot 21 jaar niet alleen de kunst van het theater leren, maar ook zichzelf ontdekken en ontwikkelen. Meld je kind NU aan en schitter op het podium. De inschrijvingen voor seizoen 25/26 zijn gestart!
Kinderboeken shoppen in Den Haag
Op zoek naar een mooi boek om cadeau te doen? Bij deze boekwinkels in Den Haag slaag je gegarandeerd! Of je nou een boek zoekt voor je eigen mini of als cadeau, er is voor elk kind een boek te vinden. Van eerste boekjes tot spannende Young Adults en alles er tussen in. Extra leuk; in deze winkels wordt ook heel veel georganiseerd voor kinderen. Kom naar een voorstelling, luister naar een verhaal of doe mee aan workshop!