
Drievliet Kinderfeestje
Vier je verjaardag met een te gek verjaardagsarrangement in Familiepark Drievliet!
Niets is leuker dan je verjaardag vieren omringd door je beste vriendjes en vriendinnetjes en waar kan het beter dan in Familiepark Drievliet?!
Het arrangement bestaat uit: entree en een smikkelpakket met bakje frites met mayonaise, pakje drinken en een ijsje.
Jij en je vriendjes en vriendinnetjes kunnen het hele park door en in attracties als Waterwars, de Lachgrot, Goldcorse en misschien zelfs de Draaikolk!
Let op: Het verjaardagspartijtje vier je in het park op jouw geboortedatum ( /- 14 dagen). Dit is niet altijd haalbaar en daarom mag je ook vanaf 3 weken vóór tot 3 weken nà de geboortedatum je feestje hier vieren.
Alle informatie over het park en de verschillende attracties mét filmpjes is te vinden op de website. Klik hiervoor op de roze button.
Tip: Neem eens een kijkje in de Kidsproof Uitagenda voor de actueelste en leukste uitjes voor kinderen in en om Den Haag. Ga voor een toffe activiteit, avontuurlijk bezoekje aan een museum of een spannende voorstelling!
Familiepark Drievliet
Laan van 's-Gravenmade 81
2495 BD Den Haag
Openingstijden
zie websitePrijs
All-in verjaardagsarrangement: € 18,75 p.p.incl. entree (t.w.v. € 25,50 p.p.) en Smikkelpakket (t.w.v. € 6,75 p.p.)
Toon op kaart
Meer inspiratie


Monkey Town Den Haag – De Uithof
Nieuwe Monkey Town locatie met grote klim- en speelstructuur, glijbanen, trampolines en ballenbak!
JUMP Freerun kinderfeestje
Leer wat freerunnen echt is met een feestje bij JUMP freerun Den Haag. Met spectaculaire freerun trucs!
Hart Beach kinderfeestjes
Beach Games, surfen, longboarden of Schatzoeken? Het kan bij Hart Beach, dé surfschool van Scheveningen!Blogs & inspiratie
Alle blogs
Dagje Scheveningen met kinderen!
Scheveningen, de bekendste badplaats van Nederland, bruist van activiteiten voor gezinnen: van spelen in de golven en genieten van het strand tot het ontdekken van de leukste attracties, spannende activiteiten en gezellige horecaspots – dé hotspots voor een onvergetelijk dagje weg delen we hier!
Naar Kooman’s Poppentheater in Den Haag!
Verscholen in Den Haag vind je het oudste poppentheater van Nederland: Kooman's Poppentheater. Blogmama Zi bezocht het samen met haar dochtertje. Lees hier hun ervaring!
Leuke vakantiekampen in de regio Leiden en Den Haag
Er zijn zóveel leuke vakantiekampen voor kinderen. Hier delen we 14 toppers in de mei- en zomervakantie 2025 in de regio Den Haag en Leiden. Dansen, surfen, naaien, ontdekken, ponyrijden... Eén of meerdere dagen... Gun je kind(eren) een geweldig avontuur met veel nieuwe vrienden!