Jarig bij Briza
Vier je verjaardagspartijtje met Briza in het Zeeheldentheater. Er is van alles mogelijk!
De verjaardagspakketten variëren van het kijken naar een voorstelling en wat drinken, tot foto’s maken en een streetdanceworkshop of dansspelletjes.
Pakket A, € 10 per kind: voorstelling kijken en wat drinken.
Pakket B, € 12 per kind: pakket A chips, poster en 2 foto’s van feestvierders en toneelspelers.
Pakket C, € 14,50 per kind: pakket B DVD/CD box met gemaakte foto’s
Pakket D, € 18 per kind: pakket C streetdanceworkshop of dansspelletjes
Geen minimum of maximum aantal kinderen. Alleen voor voor pakket D geldt als er minder dan 8 kinderen zijn is de meerprijs € 3,50 per kind.
Tegen een meerprijs van € 27,50 kan je ook de feestzaal een uur gebruiken.
Voor meer informatie en klik je even door naar de site via de roze button hieronder.
Tip: op Kidsproof Den Haag vind je enorm veel leuke tips voor kinderuitjes in Den Haag en omgeving.
Muziektheater Briza/Zeeheldentheater
Trompstraat 342
2518 BT Den Haag
Openingstijden
Op woensdag- of zondagmiddag. In overleg.Prijs
Van € 10 tot € 18 per kind. Begeleider € 10Toon op kaart
Lijstjes voor Den Haag
Meer inspiratie
Bounce Valley Delft Party
Vier je verjaardag met extreme fun bij Bounce Valley Delft: een gigantisch luchtkussenpark.
Sir Winston Fun & Games feestje
Een uitdagend en cool kinderfeestje? Vier dan je feestje bij Sir Winston Fun & Games met 3 locaties!
Onvergetelijk VR kinderfeestje bij The Park Playground
Zet de VR-bril op en stap een compleet andere wereld binnen bij The Park Playground in Den Haag!Uitgelicht
Blogs & inspiratie
Alle blogs
Een nachtje weg met je kind: doordeweeks óók een top idee bij deze Valk Exclusief kinderhotels!
Heb je een (klein)kind dat nog niet naar school gaat, of hebben de kids een doordeweekse studiedag? Pak die gelegenheid om er samen even op uit te gaan! Combineer een dagje uit met een nachtje in een luxe familiehotel. Mini-vakantie!
Oktober 2026 – feestmaand voor kids in de bieb!
Zingen, dansen, toneelspelen, luisteren naar verhalen, knutselen en natuurlijk lekker lezen. In oktober staat er bij Bibliotheek Den Haag extra veel voor kinderen op het programma. Alles is gratis! Hier lees je er alles over.
Naar de Betovering deze herfstvakantie, wat is leuk?
De herfstvakantie 2026 staat voor de deur en dat betekent maar één ding: het is tijd voor Festival De Betovering! Maar met zoveel keuze; wat is nu leuk? Lees snel verder!