
Film, theater & musea
Feestje film, theater & museum in de regio Den Haag
Naar de film, het theater of het museum met je kinderfeestje? Bekijk alle filmfeestjes, theaterfeestjes en museumfeestjes in de regio Den Haag.
Vier de verjaardag van jouw kind in de bioscoop met een leuke film, met een kindervoorstelling of in een kindermuseum.
Filter opties


Jarig bij Briza
Vier je verjaardagspartijtje met Briza in het Zeeheldentheater. Er is van alles mogelijk!
Utopolis verjaardagsfeestje
Vier je verjaardag in de bioscoop, dat is altijd leuk. In bisocoop Utopolis maken ze er iets moois van!
Feestje vol techniek
Vier je verjaardagsfeestje bij TU Delft Science Centre met een superleuke technische workshop!
Volg je Kidsproof al?
We delen onze tips ook op Facebook en Insta. Toffe speeltuinen, terrasjes, winacties, zwemplekken en meer
Poppenvoorstelling
Kijk tijdens je verjaardag naar een mooi, grappig of spannend poppentheater!
Kinderfeestje bij Rabarber
Vier de verjaardag van je kind met een workshop theater, dans of muziek!
Feestje op de trein
Nodig je vriendjes en vriendinnetjes uit en spring op de (stoom)trein in het Zuiderpark, 2 uur lang pret!
Kinderboekenmuseum-feestje
Ben jij gek op boeken? Vier dan je verjaardagspartijtje in het interactieve Kinderboekenmuseum!
Hiep Hoera in het theater
Hoe origineel! Neem je vriendjes en vriendinnetjes mee naar de Rijswijkse Schouwburg met je feestje!
Een theatraal feestje
Vier je kinderfeestje in de Koninklijke Schouwburg en neem een kijkje achter de schermen!
Join the Kidsproof club!
Als eerste op de hoogte van de leukste Kidsproof adresjes? Schrijf je in voor de gratis nieuwsbrief!
Nieuwsbrief tips Den Haag!
Wil jij de leukste tips voor de schoolvakanties ontvangen? Schrijf je in voor de Kidsproof nieuwsbrief!
Kinepolis Kinderfeestje
Vier je verjaardag als een echte ster bij Kinepolis Leidschendam in de Mall of the Netherlands!Meer inspiratie
Kinderfeestje in de bioscoop in Den Haag, Delft en Zoetermeer
Zoek een leuke film uit, misschien zelfs een filmpremiere en boek een feestje in de bioscoop. Met voor alle kinderen limonade, taart en popcorn en dan natuurlijk een mooie film kijken met z’n allen in de bioscoop op het filmfeestje!
Kinderfeestje in het theater in de regio Den Haag
Een feestje in het theater is altijd leuk! Boek je kinderpartijtje: vooraf krijgen de kinderen iets te drinken en te eten en daarna bekijk je met z’n allen een prachtige kindervoorstelling, toneelstuk of musical. Wat een feest voor de jarige en zijn of haar vriendjes!
Kinderfeestje in het museum in de regio Den Haag
Ook voor een feestje is een museum echt heel leuk. Samen met de vriendjes en vriendinnetjes krijgt de jarige meestal een speciale kinderrondleiding of ze doen samen een leuke speurtocht in het museum. Daarna gaan ze vaak actief aan de slag om zelf iets te maken tijdens een workshop. Een verjaardagsfeestje in een museum is zo leuk!
Er zijn verschillende musea in en om Den Haag, Zoetermeer, Delft, Voorburg, Rijswijk, Leidschendam, Wassenaar, Pijnacker en Naaldwijk waar je een kinderfeestje kunt organiseren. Bekijk ze allemaal om de verschillende mogelijkheden voor een feestje in een museum te zien.