De Uylenburg
Buitengoed de Uylenberg vind je tussen de weilanden, vlakbij Delft. Met gezinskamer!
De Uylenburg ligt tussen de weilanden, naast het natuurgebied ‘Bieslandse Bos’. Het historische centrum van Delft ligt op 2km afstand.
Je slaapt met z’n vieren in de knusse gezinskamer. De kamers van De Uylenburg hebben allemaal een eigen douche, toilet en televisie.
Bij Cafe du Midi op dit Buitengoed kun je lekker eten, zowel overdag als ’s avonds, met verse producten uit de polder!
De Uylenburg ligt in het oude buurtschap “Klein Delfgauw” tussen de weilanden. De ‘achtertuin’ is een uitgestrekt en schitterend natuurgebied met diverse wandel- en fietsroutes, en een heerlijk meer om te zwemmen, te surfen en te vissen (500 m).
Meer weten en reserveren? Klik door via de roze button!
Tip: check onze categorie Eropuit voor heel veel leuke uitjes met kids in de Haagse regio!
Lijstjes voor Den Haag
Meer inspiratie
Speurtocht Zoek de Lente!
Leuke gratis speurtocht voor het hele gezin in de voorjaarsvakantie bij de Tapuit in het mooie Meijendel!
The Park Playground
Ontdek een verbluffende virtual reality wereld bij The Park Playground Den Haag!
Bounce Valley Delft
Kom springen en stuiteren bij Bounce Valley Delft: een geweldig luchtkussenpark voor uitjes en feestjes!Blogs & inspiratie
Alle blogs
Leren over water & natuur met de klas bij Dunea in Meijendel
Voor basisschoolklassen zijn er leuke programma's en gastlessen in de duinen van Meijendel en gewoon in de klas. Bekijk hier het aanbod van Dunea en maak met de klas kennis met natuur, drinkwater en het duingebied Meijendel!
Hoera, er zijn weer lammetjes!
Er zijn weer lammetjes, dus is het voorjaar écht begonnen! Lees snel waar je ze kan bewonderen, aaien en knuffelen.
Samen stil in de zaal. Mooie ervaring bij Lonneke van Leth Dans!
Ben jij weleens met je kind naar een dansvoorstelling geweest? Wij eerlijk gezegd nog niet. Tot vorige week.