Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Natuurspeelplaats

Nog zo'n mooie natuurspeelplaats in Den Haag. Spelen in het groen. Meer dan welkom!

Op de hoek van de Van Alkemadelaan en de Pompstationsweg heeft Dunea in samenwerking met de Gemeente Den Haag deze natuurspeelplaats geopend.

Spelen in de natuur in natuurlijk altijd leuk. De Natuurspeelplaats is de derde speelgelegenheid in Meijendel. De andere twee speelplaatsen liggen in het hart van Meijendel naast De Tapuit. De waterspeelplaats en het Monkeybos zijn dé speelgelegenheden om duin en water te ontdekken en te beleven.

Tip: Dit is een mooie plek om aan je lijst van 50 dingen te werken! Vind jij bijvoorbeeld coole insecten op bloemen en streep je nummer 39 af? 

Gemeente Den Haag

Meer inspiratie

Herfstvakantie bij het Rijksmuseum van Oudheden

Ontdek monsters, knutsel Egyptische sieraden en bewonder unieke schatten uit het oude Egypte!

Bounce Valley laat je stuiteren!

Bounce Valley heeft maar liefst 3 locaties in Zuid-Holland voor je feestje of uitje!

Kinderfilms en programma bij Kinepolis Mall of the Netherlands

Kidsweekend en Kleuterbios bij Kinepolis Leidschendam. Dit zijn de leukste kinderfilms nu!

Festival De Betovering bij HNT

In de herfstvakantie geniet je van heel veel voorstelling bij HNT tijdens Festival de Betovering!

Uitgelicht

Samen terug in de tijd

7x HomeMade recepten voor Halloween: Leuk en makkelijk!

Blogs & inspiratie

Alle blogs

Naar de Betovering deze herfstvakantie, wat is leuk?

De herfstvakantie 2025 staat voor de deur en dat betekent maar één ding: het is tijd voor Festival De Betovering! Maar met zoveel keuze; wat is nu leuk? We geven je alle inside tips. Bijvoorbeeld als je gratis voorstellingen zoekt of met je baby wilt of van een feestje houdt en the place to be zoekt. Je leest het hier!

Museumuitjes door heel Nederland

Klaar voor de herfstvakantie? Met deze museumtips en uitjes kun je eindeloos speuren en ontdekken. Ontdek de leukste musea door heel Nederland en maak van elke dag een avontuur, binnen én buiten!

Heerlijke herfstuitjes door heel Nederland

Wij hebben weer de leukste ideeën voor de herfstvakantie voor je verzameld. Voor binnen én buiten. Lekker actief of fijn ontspannen. Door heel Nederland. We zijn benieuwd wat jullie favorieten zijn!

Proef de geschiedenis op het Binnenhof

Zin in een herfstvakantie vol verhalen, geschiedenis én een vleugje mysterie? In Den Haag ontdek je alles over 800 jaar eten en drinken in het hart van onze democratie. Van middeleeuwse banketten tot moderne snacks — dit uitje is om te smullen!

Altijd op de hoogte van de leukste uitjes? Schrijf je gratis in voor onze nieuwsbrief & mis niks meer!

Aanmelden nieuwsbrief