Gymmen en turnen bij Donar
Peuters en kleuters kunnen lekker gymmen bij Donar. Voor de oudere kids is er recreatief gymmen & turnen.
Hollen, klimmen, klauteren, balanceren, zwaaien, springen, rollen, gooien en vangen; dit en nog veel meer wordt tijdens de lessen peuter- en kleutergym gedaan in de vorm van spelletjes en oefeningen. Vanaf 2,5 jarige leeftijd kunnen kinderen bij Donar deelnemen aan deze lessen.
Check de website via de roze button waar je terecht kunt voor de gym en turnlessen! In heel veel zalen in en om Den Haag.
Tip: in onze categorie Clubjes vind je nog veel meer leuke sportclubs bij jou in de buurt!
Gymnastiekvereniging Donar Den Haag
Renswoudelaan 47
2546 XE Den Haag
Openingstijden
De lessen worden in verschillende wijken, op verschillende dagen gegeven. Zie website voor het lesrooster.Prijs
Zie website voor de tarieven
Mail direct
Telefoonnummer
Toon op kaart
Lijstjes voor Den Haag
Blogs & inspiratie
Alle blogs
10 x Voorstellingen voor kinderen in de kerstvakantie in Den Haag
In de Koninklijke Schouwburg en Theater aan het Spui beleef je samen met je kind(eren) de leukste, spannendste en grappigste voorstellingen. Hier vind je 10 aanraders voor de kerstvakantie én daarna. Ga je mee naar het theater? Tip: reserveer snel je kaartjes!
Groot Kerstcircus Den Haag, reserveer met 25% korting!
Kom naar deze geweldige familieshow in de kerstvakantie. Reserveer nú met 25% Kidsproof-korting . Reserveer nu!
24x leuke kerstvakantie-uitjes door heel NL
Lichtjeswandelingen, versierde kastelen, extra activiteiten in musea en mooie voorstellingen: wij hebben weer de leukste ideeën voor de kerstvakantie voor je verzameld. Door heel Nederland. We zijn benieuwd wat jullie favorieten zijn!