
Paardenfeestje bij Hestar
Vier je partijtje bij Hestar en doe super leuke pony-activiteiten!
Ben je dol op paarden en wil je je partijtje graag vieren tussen de paarden? Dat kan, bijvoorbeeld bij jeugdmanege Hestar!
Natuurlijk ga je pony rijden, maar je mag ze ook poetsen en zelfs verven! Of kies je liever voor een speurtocht. Uiteraard is er ook tijd om de cadeautjes uit te pakken en wordt er gezorgd voor een lunch!
Het feestje duurt 3 uur en is mogelijk op woensdag of zaterdagmiddag. Check de website voor de tijden.
Het programma ziet er als volgt uit:
– Binnenkomst met patat eten en iets drinken
– Pony poetsen
– Pony rijden
– Cadeautjes uitpakken
– Pony verven of speurtocht
– Iets lekkers eten
Wil je meer weten over de mogelijkheden voor jouw partijtje? Klik dan op de roze button om naar de website van Hestar te gaan.
Wil je je feestje reserveren? Dat kan alleen via de website van Hestar.
Tip: wist je dat we nog veel meer leuke partijtjes hebben verzameld? Je vindt ze in de categorie Kinderfeestjes.
Tip: wil je graag op paardrijles? Ook dat kan bij jeugdmanege Hestar!
Hestar
Van Ruysdaellaan 3
2264 TK Leidschendam
Openingstijden
Zaterdagmiddag's Zomers op aanvraag evt. op woensdag
Prijs
€220,- voor max 10 kinderen (voor leden €165,-). Extra kinderen mogelijk tegen meerprijs.Toon op kaart
Meer inspiratie


JUMP Freerun kinderfeestje
Leer wat freerunnen echt is met een feestje bij JUMP freerun Den Haag. Met spectaculaire freerun trucs!
Bounce Valley kinderfeestje
Superleuk kinderfeestje bij Bounce Valley in Zoetermeer: een fantastisch luchtkussenpark!
Kinderfeestje bij You Jump Rijswijk
Organiseer een gaaf kinderfeestje bij trampolinepark You Jump in Rijswijk.Blogs & inspiratie
Alle blogs
Het Zeeheldenkwartier: dé plekken voor ouders en kids!
Het Zeeheldenkwartier in Den Haag is een wijk waar zowel jij als je kinderen volop kunnen genieten! Met zijn gezellige sfeer, unieke winkels en talloze kindvriendelijke activiteiten is een hotspot lijstje zo gemaakt!
Naar Kooman’s Poppentheater in Den Haag!
Verscholen in Den Haag vind je het oudste poppentheater van Nederland: Kooman's Poppentheater. Blogmama Zi bezocht het samen met haar dochtertje. Lees hier hun ervaring!
Dagje Scheveningen met kinderen!
Scheveningen, de bekendste badplaats van Nederland, bruist van activiteiten voor gezinnen: van spelen in de golven en genieten van het strand tot het ontdekken van de leukste attracties, spannende activiteiten en gezellige horecaspots – dé hotspots voor een onvergetelijk dagje weg delen we hier!