Speeltuin Madurodam
In Madurodam vind je waanzinnige speeltuinen, voor grote en kleine bezoekers!
Bezoek de speeltuinen in Madurodam eens!
In speeltuin ‘Waddenzee’ vind je verschillende glijbanen, klimrekken en schommels. Je gaat hier vooral zelf ontdekken en ervaren. Bij een aantal unieke speeltoestellen zul je samen moeten werken en spelen. Maar vooral heel veel plezier maken! Voor kinderen vanaf 5 jaar.
Voor de kleinere bezoekers is de Nijntje speeltuin een superleuke speeltuin waar je kunt schommelen, klimmen en klauteren met Nijntje. Speciaal voor kinderen tot 6 jaar.
In deze speeltuin kunnen ouders heel goed samen met hun kinderen spelen. De speeltoestellen zijn ontwikkeld en ingesteld op samen actief bewegen.
Bij de ingang van de Nijntje speeltuin kunnen fans op de foto met Nijntje en haar vriendinnetje Nina!
De speeltuinen zijn gratis toegankelijk met een entreebewijs voor Madurodam.
Wil je meer weten over deze speeltuinen, klik dan op de roze button.
Tip: een overzicht met nog veel meer speeltuinen vind je in onze categorie Eropuit!
Madurodam
George Maduroplein 1
2584 RZ Den Haag
Openingstijden
Zie websitePrijs
Gratis met een entreebewijs voor MadurodamToon op kaart
Lijstjes voor Den Haag
Meer inspiratie
Maurits muis in het Mauritshuis
Creatief aan de slag met de workshops in het Mauritshuis deze zomervakantie. Gratis entree voor kinderen!
Kom samen gamen!
Kom deze zomer plezier maken bij Sir Winston Fun & Games. Een Arcade hal vol spellen!
Watertuin en workshops Rijksmuseum Boerhaave
Leuke workshops voor nieuwsgierige kids bij Rijksmuseum Boerhaave in Leiden deze zomer! Wat is waarheid?Blogs & inspiratie
Alle blogs
LEGOLAND® Discovery Centre daar wil je naartoe!
Jippie! We gaan met 3 enthousiaste kidsreporters naar LEGOLAND® Discovery Centre Scheveningen! Dat gebouw op de boulevard van Scheveningen waar die toffe giraffe Gigi voor staat.... Wat een geweldig kleurrijk LEGO® speelparadijs voor kinderen!
Portlantis: verrassend én spannend uitje in de haven
De Rotterdamse haven kent iedereen wel. Maar wat gebeurt daar eigenlijk allemaal? Je ontdekt het spelenderwijs bij Portlantis op Maasvlakte 2. Wij gingen er een dag met vier meiden heen en kwamen tijd tekort!
Vier de zomer in de bieb! Gratis activiteiten én leuke boekentips
Blijf je deze zomer in Den Haag? Dan is de Bibliotheek Den Haag een fijne plek om samen naartoe te gaan. In de Zomerbieb is elke dag iets te doen. Van creatieve workshops en voorleesmomenten tot spelletjes, speurtochten en zomerse boekentips. En het mooiste? Alle activiteiten zijn gratis.