Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Sportcentrum Forum Kwadraat

Ontdek de verschillende mogelijkheden in het zwembad van Sportcentrum Forum Kwadraat!

Het zwembad bestaat uit een zoutwaterbad van 25 bij 15 meter met een beweegbare bodem voor de hele kleintjes. Daarnaast zijn er speciale warmwater dagen; dan is de temperatuur van het water 31 graden!

Verder is het op zondag vrij zwemmen. Ook leuk is het Ouder en Kind zwemmen! Door deze lessen leren baby’s de verschillende eigenschappen van het water kennen!

Alle informatie vind je op de website! Klik via de roze button door!

Tip: Kom leren zwemmen in Sportcentrum Forum Kwadraat!

Sportcentrum Forum Kwadraat

De Vliegerlaan 2-4

2273 BV Voorburg

Openingstijden Recreatief zwemmen op zondag van 10.00 tot 12.30 uur.
Ouder en Kind zwemmen op dinsdag en woensdag van 9.30 tot 11.00 uur.

Zie website voor actuele openingstijden.
Prijs Los kaartje €4,70. Ouder&kind zwemmen €6,60
Mail direct

Mail direct naar Sportcentrum Forum Kwadraat

"*" geeft vereiste velden aan

Toestemming
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier
Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Telefoonnummer
Toon op kaart

Meer inspiratie

Kinderboekenmuseum

Ben jij gek op boeken? Dan moet je echt een keer naar het Kinderboekenmuseum in Den Haag!

Familieticket Kinepolis

Ga met het hele gezin naar Kinepolis Leidschendam met flinke korting!

Speuren en spelen in Meijendel

Lekker naar buiten met je kids in het Monkeybos en ontdek alles over de natuur in de Duincampus!

De Windjager: nieuwste attractie bij Madurodam

Laat je meevoeren door de kracht van de wind in dit gloednieuwe avontuur!

Uitgelicht

Boek première kaartjes

Eten, spelen & plezier onder één dak

Blogs & inspiratie

Alle blogs

Zingen bij de Academy of Vocal Arts is súperleuk!

Dat zingen bij de Academy of Vocal Arts een gewéldige ervaring is voor je kind, lees je in dit toffe blog van de trotse moeder van Sam.

Kinderboeken shoppen in Den Haag

Op zoek naar een mooi boek om cadeau te doen? Bij deze boekwinkels in Den Haag slaag je gegarandeerd! Of je nou een boek zoekt voor je eigen mini of als cadeau, er is voor elk kind een boek te vinden. Van eerste boekjes tot spannende Young Adults en alles er tussen in. Extra leuk; in deze winkels wordt ook heel veel georganiseerd voor kinderen. Kom naar een voorstelling, luister naar een verhaal of doe mee aan workshop!

Leren over water & natuur met de klas in Meijendel

Voor basisschoolklassen zijn er leuke programma's en gastlessen in de duinen van Meijendel en gewoon in de klas. Bekijk hier het aanbod van Dunea en maak met de klas kennis met natuur, drinkwater en het duingebied Meijendel!

Theaterschool Rabarber: spelen, maken, beleven!

In het hart van Den Haag is Theaterschool Rabarber dé plek waar kinderen en jongeren van 4 tot 21 jaar niet alleen de kunst van het theater leren, maar ook zichzelf ontdekken en ontwikkelen. Meld je kind NU aan en schitter op het podium. De inschrijvingen voor seizoen 25/26 zijn gestart!

Altijd op de hoogte van de leukste uitjes? Schrijf je gratis in voor onze nieuwsbrief & mis niks meer!

Aanmelden nieuwsbrief