
Partijtje boswachter
Vier een kinderfeestje in het bos en word boswachter! Een stoer en voordelig feestje van Staatsbosbeheer
Ben jij uit het goede boswachterhout gesneden? Een echte natuurvriend? Een boswachter in spe? Dan kan de boswachter jouw hulp gebruiken!
Tijdens een speciale hulpboswachter-excursie kruipen de kinderen in de huid van de boswachter. De excursie wordt aangeboden in vijf gebieden van Staatsbosbeheer in en rondom Den Haag.
Bij dit partijtje neemt een gids de kinderen mee op pad, de natuur in! Samen help je de boswachter met het stoere werk. Bomen meten en water testen, de hulpboswachters-in-opleiding mogen allerlei taken doen die de echte boswachter ook doet. Na afloop krijgen alle geslaagde hulpboswachters een Hulpboswachtersdiploma.
Voor wie en waar?
De excursie is bedoeld voor kinderen van 7 tot 11 jaar en wordt gehouden in 4 gebieden van Staatsbosbeheer.
Reserveren
Je kunt dit feestje online reserveren. Doe dit minimaal 2 weken van tevoren.
Boeken kan nu via de staatsbosbeheer website afhankelijk van het door u gewenste gebied.
Voor Haagse Bos (Den Haag)
Voor het Bentwoud (Groene Hart)
Voor Bieslandse Bos (Delft)
Voor Balij (Zoetermeer)
Vermeld er even bij dat je via Kidsproof komt.
Klik door via de roze button en lees de blogs van de boswachter!
Tip: Meld je aan voor onze nieuwsbrief, dan weet je zeker dat je niets mist!
Staatsbosbeheer Zuid Holland
Openingstijden
Zie websitePrijs
€ 5 per kind.Meer inspiratie


Sir Winston Fun & Games feestje
Een uitdagend en cool kinderfeestje? Vier dan je feestje bij Sir Winston Fun & Games met 3 locaties!
Monkey Town Den Haag – De Uithof
Nieuwe Monkey Town locatie met grote klim- en speelstructuur, glijbanen, trampolines en ballenbak!
JUMP Freerun kinderfeestje
Leer wat freerunnen echt is met een feestje bij JUMP freerun Den Haag. Met spectaculaire freerun trucs!Blogs & inspiratie
Alle blogs
Dagje Scheveningen met kinderen!
Scheveningen, de bekendste badplaats van Nederland, bruist van activiteiten voor gezinnen: van spelen in de golven en genieten van het strand tot het ontdekken van de leukste attracties, spannende activiteiten en gezellige horecaspots – dé hotspots voor een onvergetelijk dagje weg delen we hier!
Leuke vakantiekampen in de regio Leiden en Den Haag
Er zijn zóveel leuke vakantiekampen voor kinderen. Hier delen we 14 toppers in de mei- en zomervakantie 2025 in de regio Den Haag en Leiden. Dansen, surfen, naaien, ontdekken, ponyrijden... Eén of meerdere dagen... Gun je kind(eren) een geweldig avontuur met veel nieuwe vrienden!
Naar Kooman’s Poppentheater in Den Haag!
Verscholen in Den Haag vind je het oudste poppentheater van Nederland: Kooman's Poppentheater. Blogmama Zi bezocht het samen met haar dochtertje. Lees hier hun ervaring!