
De Herweijerhoeve
Leuke stadsboerderij aan de rand van het Zuiderpark met speciale dierenknuffelhoek.
Op de Herweijerhoeve zijn veel verschillende dieren te zien. Er is ook een speciale knuffelhoek. Hier kunnen je kinderen kleine dieren aaien en knuffelen.
De dierweide en het konijnenhok zijn geopend op dinsdag t/m zondag van 10.00 tot 16.00 uur.
De cavia’s kan je komen aaien op woensdag van 14.00 tot 15.00 uur en op vrijdag van 11.00 tot 12.00 uur.
Tip: in het Zuiderpark is ook een hele leuke natuurspeeltuin!
Stadsboerderij De Herweijerhoeve
Anna Polakweg 7
2533 SW Den Haag
Openingstijden
De boerderij is dinsdag t/m zondag open van 09.00-17.00 uur.Toon op kaart
Meer inspiratie


Museon-Omniversum
Museon-Omniversum. Een wereld vol verwondering voor het hele gezin !
Bibliotheek Den Haag
Wist je dat kinderen tot 18 jaar gratis lid zijn? Maak je kind ook gratis lid!
LEGOLAND® Discovery Centre Scheveningen
Bouw, Speel & Leer! LEGOLAND® Discovery Centre Scheveningen is de ultieme indoor LEGO® speelplek.Blogs & inspiratie
Alle blogs
10 x Leuk om te doen met kleine kinderen in Den Haag
Waar ga je naartoe met je baby, peuter of kleuter in Den Haag?
Naar Paleis Noordeinde & Koninklijke Stallen!
Bezoek Paleis Noordeinde én de Koninklijke Stallen en doe de nieuwe multimediatour voor kinderen! Wat een bijzonder uitje deze zomervakantie voor het hele gezin. Hier lees je onze ervaring. Tip: reserveer snel je kaartjes!
Dagje Scheveningen met kinderen!
Scheveningen, de bekendste badplaats van Nederland, bruist van activiteiten voor gezinnen: van spelen in de golven en genieten van het strand tot het ontdekken van de leukste attracties, spannende activiteiten en gezellige horecaspots – dé hotspots voor een onvergetelijk dagje weg delen we hier!