Theehuis Jansland
In het Rosenburgh Park, vlakbij de kinderboerderij in Voorschoten, ligt dit bijzondere theehuis!
Theehuis Jansland heeft een ruime keuze aan dranken, taarten, broodjes en uitsmijters. Voor kinderen zijn er aparte gerechten. Ook is er elke dag een speciale dagtaart en/of koek die staat vermeld op het bord in het theehuis. Op woensdagmiddag vaak pannenkoeken!
Lekker wandelen in het park en/of een bezoekje aan de kinderboerderij. Combineer het met een kopje koffie en taartje of lunch in het theehuis. Relaxed vooruitzicht vind je niet? Voor kinderen is in de zomer een ijsje te koop.
Theehuis Jansland is een bijzonder theehuis. Het is een gastvrije horeca en leerwerkplek voor jong volwassenen met een beperking.
Voor meer info klik je op de roze button.
Extra leuk: als je voorbij het theehuis rechtdoor loopt tot je helemaal achteraan bij een houten bankje komt, heb je een prachtig uitzicht over de weilanden!
Tip: voor de meest actuele uitjes en nieuwste voorstellingen voor kinderen moet je bij onze Kidsproof Uitagenda zijn!
Stichting Jansland
Rosenburgherlaan 7
2252 BA Voorschoten
Openingstijden
di t/m zaterdag van 10:00-17.00 uur
Op zondag en maandag gesloten.
Wintersluiting:
In de kerstvakantie gesloten
Kijk ook altijd even op de site voor de actuele openingstijden!
Toon op kaart
Lijstjes voor Den Haag
Meer inspiratie
Hart Beach Surfrestaurant
Voel je thuis in de surfers huiskamer van Scheveningen met super veel lekkers, het hele jaar door!
Eetcafé Zout
Geweldig eetcafé met kinderen aan de kust, met animatie, (water-) speeltuin en heerlijk eten!
BijEssie kidscafé Delft
BijEssie speel- & ontdek café in Delft, wat een fijne plek!Blogs & inspiratie
Alle blogs
LEGOLAND® Discovery Centre daar wil je naartoe!
Jippie! We gaan met 3 enthousiaste kidsreporters naar LEGOLAND® Discovery Centre Scheveningen! Dat gebouw op de boulevard van Scheveningen waar die toffe giraffe Gigi voor staat.... Wat een geweldig kleurrijk LEGO® speelparadijs voor kinderen!
Oktober 2026 – feestmaand voor kids in de bieb!
Zingen, dansen, toneelspelen, luisteren naar verhalen, knutselen en natuurlijk lekker lezen. In oktober staat er bij Bibliotheek Den Haag extra veel voor kinderen op het programma. Alles is gratis! Hier lees je er alles over.
Springplezier voor het hele gezin bij Bounce Valley Delft
Op zoek naar een actief gezinsuitje in Delft waar jullie samen kunnen springen en lekker losgaan? Bounce Valley Delft is een groot indoor luchtkussenpark vol kleurrijke obstakels, glijbanen, nettenparcours en golf! Ideaal voor kinderen die hun energie kwijt willen én ouders die graag meedoen. Wij gingen langs en ontdekten waarom dit springpark zo geliefd is bij gezinnen in Den Haag en omgeving.