Feestje op de trein
Nodig je vriendjes en vriendinnetjes uit en spring op de (stoom)trein in het Zuiderpark, 2 uur lang pret!
Nodig al je vriendjes en vriendinnetjes uit! Neem ze lekker mee naar Stoomgroep West Zuiderpark. Hier heb je een hele dag plezier en jij viert je leukste verjaardag! Je trein wordt versierd met vlaggetjes en je mag 2 uur onbeperkt meerijden. Op het terrein zijn er geen hapjes en drankjes te koop, deze kun je zelf meenemen.
Interesse gekregen? Zorg ervoor dat je tijdig reserveert. Partijtjes vieren bij de Stoomgroep West Zuiderpark is erg populair, hou daarom rekening met een volle agenda.
Tip: Maak van je verjaardagsfeest ook een gezellig dagje picknick. De ruimte op het terrein in het Zuiderpark is daar uitermate geschikt voor. Er is veel ruimte op de grasvelden en er zijn een paar picknick tafels. Dus kleedje op het gras, een lekkere mand versnaperingen, een paar spelletjes en zo nu en dan een ritje op de trein.
Tip: Elke dag op de hoogte van de leukste activiteiten bij jou in de buurt? Check de uitagenda!
Stoomgroep West Zuiderpark
Meester P. Droogleever Fortuynweg 50
2533 SR Den Haag
Openingstijden
Tijdig reserverenPrijs
5-10 kinderen €4,80 per kind, 11-15 kinderen €4,50 per kind,Toon op kaart
Lijstjes voor Den Haag
Meer inspiratie
Sir Winston Fun & Games feestje
Een uitdagend en cool kinderfeestje? Vier dan je feestje bij Sir Winston Fun & Games met 3 locaties!
Kinderfeestje bij Rabarber
Vier de verjaardag van je kind met een workshop theater, dans, muziek of rap!
Kinderfeestje bij EPICX Den Haag
Ga samen met je vriendjes op avontuur bij EPICX Den Haag. Action + Fun = een onvergetelijk feestje!Blogs & inspiratie
Alle blogs
Zingen bij de Academy of Vocal Arts is súperleuk!
Dat zingen bij de Academy of Vocal Arts een gewéldige ervaring is voor je kind, lees je in dit toffe blog van de trotse moeder van Sam.
Naar Kooman’s Poppentheater in Den Haag!
Verscholen in Den Haag vind je het oudste poppentheater van Nederland: Kooman's Poppentheater. Blogmama Zi bezocht het samen met haar dochtertje. Lees hier hun ervaring!
3 gezinsvriendelijke hotels voor de voorjaarsvakantie bij Bilderberg
De voorjaarsvakantie is hét moment om samen met het gezin eropuit te trekken en quality time te beleven. Of je nu wilt genieten van de rust in de natuur of juist lekker op pad wilt, bij de familievriendelijke hotels van Bilderberg vind je het.