
Uit eten bij Dekker
Lekker eten en binnen of buiten spelen bij Dekker Zoetermeer! Met stadsstrand!
Dekker Zoetermeer beschikt over drie restaurants met een uiteenlopend aanbod. In het sportrestaurant kun je terecht voor een drankje, kop koffie of lunch.
Bij Sweet Lake Italy, het Italiaanse restaurant met stadsstrand, kun je met je kinderen het beste terrecht. Heerlijke traditionele en trendy Italiaanse gerechten en speciaal voor de kids een kindermenu. Grenzend aan het terras aan het meer vind je de buitenspeeltuin. Zij spelen, jij genieten met wat lekkers. Minder weer? Ook binnen vind je een speelzone. Iedereen blij!
Lodge at the Lake is een rustgevende en sfeervolle locatie. De palmbomen, bamboe-overkappingen en Balinese parasols op het terras geven een tropische sfeer. Je kunt hier lunchen en dineren.
Voor meer informatie en de menukaart klik je op de roze button.
Tip: je kunt bij Dekker ook terecht voor een feestje of activiteit!
Dekker Zoetermeer
Scheglaan 12
2718 KZ Zoetermeer
Openingstijden
Zie websiteToon op kaart
Blogs & inspiratie
Alle blogs
Naar Paleis Noordeinde & Koninklijke Stallen!
Bezoek Paleis Noordeinde én de Koninklijke Stallen en doe de nieuwe multimediatour voor kinderen! Wat een bijzonder uitje deze zomervakantie voor het hele gezin. Hier lees je onze ervaring. Tip: reserveer snel je kaartjes!
8 x Spelen met water in een leuke waterspeeltuin en om Den Haag!
Een speeltuin is altijd leuk. En helemaal als je er ook lekker met water kunt spelen! Daarom deze 8 waterspeeltuinen in de regio Den Haag voor urenlang speelplezier!
10 x Leuk om te doen met kleine kinderen in Den Haag
Waar ga je naartoe met je baby, peuter of kleuter in Den Haag?