Hoe eigenwijs ben jij?
Terug naar het overzichtKom naar de nieuwe expositie van het Kinderboekenmuseum: De eigenwijze kinderen van Annie M.G. Schmidt!
Wie is niet opgegroeid met de eigenwijze kinderen van Annie M.G. Schmidt? Ze vormen een perfecte inspiratiebron voor de nieuwe, interactieve tentoonstelling De eigenwijze kinderen van Annie M.G. Schmidt in het Kinderboekenmuseum.
Stap in de lift van Abeltje voor een spannende reis (druk NIET op de groene knop! Of doe jij dat wel?), maak met Minoes een poezenvlog of bouw als een gedichtenmetselaar de mooiste versjes bij Ibbeltjes Gedichtenbouwplaats. En lekker kliederen kan met Floddertjes woordmixer en de lettervermicelli, maar pas wel op dat soep voor Floddertjes zieke moeder niet ontploft…
Natuurlijk is er ook aandacht voor de iconische liedjes die Schmidt schreef. Klassiekers als ‘Mijn opa’, ‘Op een mooie Pinksterdag’ en ‘Ja zuster, nee zuster’ zijn in de bus van Otjes vader Tos te beluisteren op de speciale Radio Annie FM. Een korte film over haar leven maakt duidelijk dat Schmidt niet bang was om van de gebaande paden af te wijken.
Net als Schmidts werk zit De eigenwijze kinderen van Annie M.G. Schmidt vol verrassingen, humor en taalspelletjes. Een feest voor jong en oud!
?
Tip: naast deze geweldig leuke tentoonstelling neem je natuurlijk ook een kijkje bij Papiria (voor kinderen vanaf 7 jaar), ABC met de dieren mee (voor kinderen van 2 t/m 6 jaar) en Ik ben Kikker (vanaf 0 jaar). Het Kinderboekenmuseum is ontzettend leuk voor grote én kleine kids!
Voor meer info en de verplichte reservering klik je op de oranje button.
Tip: Schrijf je nu in voor onze gratis Nieuwsbrief en blijf op de hoogte van leuke activiteiten bij jou in de buurt!
Deel deze tip:
Kinderboekenmuseum
Prins Willem-Alexanderhof 5
2595 BE Den Haag
Openingstijden
Dinsdag t/m vrijdag: 10.30 - 17.00 uurZaterdag en zondag: 9.00 - 17.00 uur
Tijdens schoolvakanties is het museum ook op maandag geopend. Het museum is gesloten op nieuwjaarsdag, Koningsdag, Bevrijdingsdag en eerste kerstdag.
Prijs
Check online de actuele prijze. Alleen toegang met reserveringmet Museumkaart gratis
Tips van de maand
Museumnacht Kids Den Haag
Tickets nu te koop! 22 maart is Museumnacht Kids in Den Haag. Wat een feestje!Zoveel te doen in Madurodam
Beleef hét perfecte uitje in Madurodam! Leuk voor het hele gezin met activiteiten binnen en buiten.Bibliotheek Den Haag
Wist je dat kinderen tot 18 jaar gratis lid zijn? Maak je kind ook gratis lid!Blogs & inspiratie
Alle blogsZingen bij de Academy of Vocal Arts is súperleuk!
3 oktober 2024
Dat zingen bij de Academy of Vocal Arts een gewéldige ervaring is voor je kind, lees je in dit toffe blog van de trotse moeder van Sam.Met je kinderen naar het Residentie Orkest!
21 oktober 2024
Klassieke muziek met je kinderen? Dat kan perfect bij de familieconcerten van het Residentie Orkest. Van Sinterklaas tot Romeo en Julia. Van relaxen op zondagochtend tot een middag met het Zwanenmeer. Na de voorstellingen kunnen kinderen ook zélf aan de slag in de instrumententuin. Een bijzondere ervaring!Leukste schaatsbanen en ijsbanen in en om Den Haag
6 januari 2025
2024 - Tips om te schaatsen in en om Den Haag! De leukste (pop-up) schaatsbanen en ijsbanen voor je op een rijtje. Ook gratis schaatsbanen voor kinderen.Zo krijg je de mooiste schoolfoto’s
6 januari 2025
De basisschooltijd is een bijzondere periode. Zó mooi om van elk jaar van je kind op de basisschool een écht leuke schoolfoto te hebben voor later!Bij Sgoolfotografie doen ze dat, samen met leerkrachten én ouders. Zo krijg je écht leuke schoolfoto's. Lees even door tot het einde om te zien hoe je via Sgoolfotografie bovendien kans maakt op een Donald Duck-abonnement!