Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Beest Boulders

Klimmend de beest uithangen, dat kan bij deze toffe boulderhal van Klimmuur Den Haag!

Beest Boulders is de boulderhal van Klimmuur Den Haag, gevestigd in “the globe” in Den Haag met meer dan 180 boulders met genoeg variatie voor iedereen! Daarnaast worden de boulders iedere week vernieuwd. Kom en probeer ze allemaal!

Je vindt Beest Boulders direct naast het treinstation Den Haag Hollands Spoor. Deze locatie is dus goed bereikbaar met het ov én de fiets. Ook is er voldoende parkeergelegenheid rondom The Globe. In hetzelfde pand zit de Klimmuur Hollands Spoor. Alles onder 1 dak!

Heb je honger na het boulderen? Geen enkel probleem! Haal je lunch of avondeten bij de hal – alles uit eigen keuken! Daarnaast is er ook nog eens een uitgebreide winkel voor al je klim en boulder benodigdheden.

Voor meer info klik je op de roze button.

Tip: je kunt ook een leuk feestje vieren bij Klimmuur Den Haag (ook een boulderfeestje).

Tip: Neem eens een kijkje in de Kidsproof Uitagenda voor de actueelste uitjes in en om Den Haag. Ga voor een toffe activiteit, avontuurlijk bezoekje aan een museum of een spannende voorstelling!

Beest Boulders van Klimmuur Den Haag

Waldorpstraat 15F

2521 CA Den Haag

Openingstijden zie website
Prijs zie website
Mail direct

Mail direct naar Beest Boulders van Klimmuur Den Haag

"*" geeft vereiste velden aan

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Toestemming*
I want to receive the newsletter
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier
Telefoonnummer
Toon op kaart

Meer inspiratie

EPICX Zomerfestival 0-12 jr

Heel veel waterpret en speelplezier bij EPICX Den Haag deze zomer!

Zomer bij Toekomstmuseum GeoFort

Ontdek deze zomer planeet aarde met speurtochten, workshops en natuurlijk Minecraft!

Royal Delft Museum

Ga op nijntje-speurtocht en ontdek meer Delfts Blauw met audiotour in het museum en bezoek de fabriek.

Ontdek het vernieuwde SEA LIFE Scheveningen

Ga op avontuur bij SEA LIFE Scheveningen en duik in een vernieuwde onderwaterwereld vol bijzondere dieren

Uitgelicht

Dé Muziekwedstrijd 2026; Doe mee en maak kans op leuke prijzen!

LEGOLAND® Discovery Centre daar wil je naartoe!

Blogs & inspiratie

Alle blogs

Techniekstudio TU Delft: zelf bouwen en ontwerpen

Een robot programmeren, een fidget spinner maken van gerecycled plastic of experimenteren met kunst. Mariska ging met haar gezin op bezoek bij de Techniekstudio van TU Delft Science Centre en vertelt waarom dit zo'n leuke activiteit is voor nieuwsgierige kinderen.

SEA LIFE Scheveningen is vernieuwd! Wij namen alvast een kijkje

Hoi! Ik ben Zi, moeder van twee kinderen en woon in Den Haag. Voor Kidsproof ga ik graag op pad om leuke uitjes in de regio zelf te ervaren. Deze keer bezochten we het vernieuwde SEA LIFE Scheveningen.

LEGOLAND® Discovery Centre daar wil je naartoe!

Jippie! We gaan met 3 enthousiaste kidsreporters naar LEGOLAND® Discovery Centre Scheveningen! Dat gebouw op de boulevard van Scheveningen waar die toffe giraffe Gigi voor staat.... Wat een geweldig kleurrijk LEGO® speelparadijs voor kinderen!

Een kijkje achter de schermen van de Tweede Kamer? Dit gezinsuitje is verrassend leuk!

Een bezoek aan de Tweede Kamer klinkt misschien niet direct als een uitje waar kinderen enthousiast van worden. Blogmoeder Zi durfde het toch aan met dochter Emily en werden tijdens de Familierondleiding van ProDemos compleet verrast! Met een jonge sympathieke gids, interactieve opdrachten en een kijkje achter de schermen ontdekten we samen hoe de politiek in Nederland werkt. De kinderen hingen werkelijk aan de lippen van de gids.